firma

Jakimi metodami szuka się obecnie pracowników do swojej firmy, jakie powinny być najważniejsze etapy procesu rekrutacji.

  • Posted on: 5 October 2019
  • By: addmean
Każda firma która będzie chciała poszerzyć zespół pracowników stoi przed problemem ich wyszukania. Mimo że teoretycznie bezrobocie bez przerwy będzie się utrzymywać na dość wysokim poziomie, to często niestety trzeba będzie pracowników szukać długo, zwłaszcza jeśli potrzebować się będzie specjalistów najwyższej klasy.

Jak fachowo określić wartość naszej spółki?

  • Posted on: 25 September 2019
  • By: addmean
Zebranie pracowników
Author: Manchester University Maths
Source: http://www.flickr.com
W dniu dzisiejszym na rynku funkcjonuje bardzo dużo przedsiębiorstw, które w swojej istocie prosperują, aby osiągać zysk. Jest to bowiem jedna z najbardziej znanych, ale i w tym samym czasie wypróbowanych metod na osiąganie dodatkowych przypływów finansowych przed podmioty.
Tags: 

Windykacja posiada ścisłe procedury

  • Posted on: 25 September 2019
  • By: addmean
Firma windykacyjna
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Co zrobić jak ktoś nie chce oddać pieniędzy?
Mogłoby się wydawać, że dla wszystkich jasne okazuje się być to, że różne raty należy oddawać, a za nabyte przedmioty warto uiszczać zapłaty. Niestety tak nie dzieje się, czasem obywatele z premedytacją za coś nie wpłacają pieniędzy licząc że kara ich pominie, a czasami pojawiają się nieprzewidziane momenty, które powodują, że ktoś niespodziewanie zaprzestaje opłacać ratę.

Jakiego rodzaju zadaniami trudni się merchandiser? Jak można zostać takim fachowcem? Co należy umieć?

  • Posted on: 25 September 2019
  • By: addmean
giełda
Author: US Department of Education
Source: http://www.flickr.com
Wiele nazw zawodów wzięło się u nas z języka angielskiego, tak więc czasami nie do końca wiadomo, o czym mowa. Tak może być np. z zawodem merchandiser, o jakim opowiemy w tym artykule.


Taka osoba zatrudniona jest często w produkcyjnej branży, a również w dystrybucji.

Jakie deklaracje, formularze i zaświadczenia trzeba będzie wypełniać w czasie prowadzenia firmy.

  • Posted on: 25 September 2019
  • By: addmean
formularz
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Prowadząc własną firmę należy mieć świadomość tego, że raz na jakiś czas będą konieczne do wystawienia różnego rodzaju zaświadczenia i formularze. W zależności od rozmiaru firmy i profilu działalności może ich być różna ilość, lecz i tak się od nich nie ucieknie. Część z nich będzie się wiązać ze sprawami księgowymi, zaś inne dotyczyć będą spraw kadrowych i płacowych.

Pages