firma

Jakie deklaracje, formularze i zaświadczenia trzeba będzie wypełniać w czasie prowadzenia firmy.

  • Posted on: 5 January 2021
  • By: addmean
formularz
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Prowadząc swoją firmę należy się liczyć z tym, że raz na jakiś czas niezbędne będą do wystawienia różnego rodzaju formularze i zaświadczenia. Zależnie od rozmiaru firmy i charakteru działalności może ich być różna ilość, ale i tak nie ucieknie się od nich. Niektóre z nich będą związane ze sprawami księgowymi, zaś inne dotyczyć będą tematów kadrowych i płacowych.

Jakimi metodami szuka się obecnie pracowników do swojej firmy, jakie powinny być najważniejsze etapy procesu rekrutacji.

  • Posted on: 2 December 2020
  • By: addmean
Każda firma która będzie chciała zatrudnić nowych ludzi stoi przed problemem ich znalezienia. Mimo że teoretycznie bezrobocie bez przerwy będzie się utrzymywać na dość wysokim poziomie, to niestety często trzeba będzie ludzi szukać dłuższy okres czasu, szczególnie jeśli potrzebować się będzie wysokiej klasy specjalistów.

Dotacje od Unii dla przedsiębiorstw - czy tylko dopiero co rozpoczynające firmy mogą je dostać?

  • Posted on: 11 September 2020
  • By: addmean
bankowość
Author: Kaplan International
Source: http://www.flickr.com
Fundusze Europejskie działają na terenie Polski do momentu, gdy weszliśmy w szeregi innych krajów Unii. Te konkretne fundusze, zwane też często dotacjami, bywają zazwyczaj przyznawane nam po to, byśmy mieli możliwość "rozkręcić" własny biznes, aby dopomóc naszym osobom go stworzyć od samego zera oraz często nawet i wspomóc w samych początkach jego działalności.

Uchwyć wspaniałe chwile i przepiękne krajobrazy za pomocą najlepszych aparatów fotograficznych

  • Posted on: 20 August 2020
  • By: addmean
dziecko robiące zdjęcie
Author: Marina del Castell
Source: http://www.flickr.com
Gdy jesteśmy miłośnikami fotografii oraz zależy nam dobrym sprzęcie i pięknych zdjęciach, trzeba zainwestować swoje pieniądze w dobry aparat. W sklepach oferowanych jest dużo modeli aparatów fotograficznych, zarówno tych podręcznych jak również dla profesjonalistów.
Tags: 

Windykacja posiada ścisłe procedury

  • Posted on: 18 August 2020
  • By: addmean
Firma windykacyjna
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Nie wszyscy wywiązują się z zobowiązań pieniężnych
Może się wydawać, że dla każdego jasne będzie to, że przeróżne raty trzeba oddawać, a za kupione przedmioty trzeba wykonywać zapłaty. Niestety tak nie dzieje się, czasem ludzie z premedytacją za coś nie płacą zakładając że kara ich pominie, a czasem zjawiają się nieprzewidziane momenty, które powodują, że ktoś niespodziewanie zaprzestaje opłacać ratę.

Pages