firma

Jakiego rodzaju zadaniami trudni się merchandiser? Jak można zostać takim fachowcem? Co należy umieć?

  • Posted on: 4 December 2019
  • By: addmean
giełda
Author: US Department of Education
Source: http://www.flickr.com
Wiele nazw zawodów wzięło się u nas z języka angielskiego, więc czasem nie do końca wiadomo, o czym mowa. Może tak być na przykład z terminem merchandiser, o którym opowiemy w poniższym artykule.


Tego typu osoba zatrudniona jest najczęściej w branży produkcyjnej, a też w dystrybucji.

Windykacja posiada ścisłe procedury

  • Posted on: 6 November 2019
  • By: addmean
Firma windykacyjna
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Nie wszyscy wywiążą się z obowiązków finansowych
Może się wydawać, że dla każdego zrozumiałe jest to, że różne raty warto zwracać, a za nabyte przedmioty warto uiszczać zapłaty. Niestety tak nie dzieje się, od czasu do czasu obywatele świadomie za coś nie wpłacają pieniędzy licząc że kara ich ominie, a od czasu do czasu pojawiają się różne sytuacje, które powodują, że ktoś nagle przestaje opłacać ratę.

Dotacje od Unii dla przedsiębiorstw - czy tylko dopiero co rozpoczynające firmy mogą je dostać?

  • Posted on: 23 October 2019
  • By: addmean
bankowość
Author: Kaplan International
Source: http://www.flickr.com
Fundusze Europejskie działają w Polsce do czasu, kiedy weszliśmy w szeregi innych krajów Unii. Te dokładne fundusze, zwane też często dotacjami, są zazwyczaj przyznawane nam po to, byśmy mieli możliwość "rozkręcić" własny biznes, aby dopomóc naszym osobom go stworzyć od zera oraz najczęściej nawet dopomóc w samych początkach jego działalności.

Jakimi metodami szuka się obecnie pracowników do swojej firmy, jakie powinny być najważniejsze etapy procesu rekrutacji.

  • Posted on: 5 October 2019
  • By: addmean
Każda firma która będzie chciała poszerzyć zespół pracowników stoi przed problemem ich wyszukania. Mimo że teoretycznie bezrobocie bez przerwy będzie się utrzymywać na dość wysokim poziomie, to często niestety trzeba będzie pracowników szukać długo, zwłaszcza jeśli potrzebować się będzie specjalistów najwyższej klasy.

Jak fachowo określić wartość naszej spółki?

  • Posted on: 25 September 2019
  • By: addmean
Zebranie pracowników
Author: Manchester University Maths
Source: http://www.flickr.com
W dniu dzisiejszym na rynku funkcjonuje bardzo dużo przedsiębiorstw, które w swojej istocie prosperują, aby osiągać zysk. Jest to bowiem jedna z najbardziej znanych, ale i w tym samym czasie wypróbowanych metod na osiąganie dodatkowych przypływów finansowych przed podmioty.
Tags: 

Pages