pieniądze

Windykacja posiada ścisłe procedury

  • Posted on: 7 May 2022
  • By: addmean
Firma windykacyjna
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Nie wszyscy wywiązują się z zobowiązań pieniężnych
Może się wydawać, że dla wszystkich jasne jest to, że różne raty warto oddawać, a za zakupione przedmioty należy uiszczać zapłaty. Niestety tak nie dzieje się, czasem ludzie świadomie za coś nie wpłacają pieniędzy zakładając że kara ich ominie, a czasem pojawiają się różne momenty, które powodują, że ktoś nagle przestaje opłacać ratę.

Korzystne rozwiązania dla firm - kredyty na rozwój i dotacje z UE

  • Posted on: 11 April 2022
  • By: addmean
Pieniądze na dłoni
Author: Public Stock
Source: http://www.flickr.com
Firma, która od niedawna prosperuje na runku powinna mieć więcej funduszy na początek, żeby móc rozkręcić działalność. Wiele spraw wymaga niemałego nakładu pieniędzy w szczególności na początku – wyposażenie biura w wymagane materiały, opłaty rejestracyjne (na przykład za zgłoszenie rejestracyjne VAT), kupno aut firmowych i tak dalej. Nie ma także wątpliwości, że i podczas trwania działalności stale należy dokonywać przeróżnych opłat – w zakresie prowadzenia biura, co do wynagrodzeń dla pracowników, składek do ZUS, uiszczania podatku i tym podobne. Utrzymanie płynności finansowej na odpowiednim poziomie jest niezwykle ważne dla firmy, ponieważ gwarantuje jej bezpieczeństwo finansowe i umożliwia zrealizowanie planów inwestycyjnych. Gdzie pozyskamy pieniądze?

Nie dokonuj inwestycji w skarbonkę, zainwestuj w obligacje

  • Posted on: 25 March 2022
  • By: addmean
pieniądze w formie papierowej - przykład
Author: Damian Gadal
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zebrałeś jakąś kwotę, nie powinieneś przechowywać tych środków w sejfie. Znamy dużo rozmaitych metod na pomnożenie pieniędzy – zapraszamy do przeczytania tego krótkiego przewodnika, w którym opisaliśmy kilka istotnych informacji na ich temat.

Inwestycja pieniędzy to świetny sposób na ich pomnożenie

  • Posted on: 18 November 2021
  • By: addmean
wykres wzrostowy forex
Author: Przemek Zawadzki
Source: http://www.flickr.com
Zapewne praktycznie każdy z nas spotkał się z pojęciem akcji, chyba że nie miał do czynienia z handlem nimi. Pomimo, że jak wynika z uprzedniego spostrzeżenia, przeważnie zetknęliśmy się z akcjami, nie zawsze wiemy, czym są. Ujmując problematykę z punktu widzenia prawa są to tak zwane papiery wartościowe.

Po jakiej cenie masz szansę kupić waluty? Zobacz, co zrobić, by być na bieżąco

  • Posted on: 7 October 2021
  • By: addmean
jedno euro
Author: Ervins Strauhmanis
Source: http://www.flickr.com
W latach PRL-u ciężko było zdobyć obcą walutę. Jeszcze trudniej było ją spożytkować (bo i gdzie?). Nawet, kiedy przyszedł kapitalizm nie od razu można było prosto zamienić waluty z innych państw na złotówki. Wymiany robiło się częstokroć po przeróżnych kursach i na… ulicy. W obecnych czasach wszystko się zmieniło. Dziś w zagranicznych walutach można dostawać wynagrodzenie (i to zarówno poza granicą RP, jak i u nas).

Pages