reklama

Telebimy śląskie ustawione będą w idealnych miejscach

  • Posted on: 15 May 2019
  • By: addmean
telebim
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Dobra reklama to nie wszystko

Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że dobrze przygotowana reklama to nie wszystko. Jeśli nie będzie ona wyświetlana w odpowiednich miejscach, nie będzie docierać do znacznej grupy odbiorców, to nie wypełni swojego zadania. Przez to tak ważne okazuje się być to, by pomyśleć nie tylko o samej reklamie, jak powinna okazać się ona przygotowana, lecz również o tym, jak powinna okazać się rozpowszechniana, tak żeby trafiała do jak największej rzeszy osób.

Telebim wspaniały nośnik reklamy, za sprawą którego wszelka reklama będzie zauważalna i dostarczy wyczekiwane efekty

  • Posted on: 12 April 2019
  • By: addmean
Telebim z reklamą
Source: www.medas-media.com.pl
Jedne z wydajnych, efektywnych oraz najlepszych mediów reklam to telebimy stosowane przez przedsiębiorstwa oferujące swoje wyroby, apteki, galerię czy instytucje. Telebimy też służą do nadawania kluczowych informacji, komunikatów, a także stosowane są w kampaniach wyborczych czy działaniach promocyjnych lub społecznych. Posiadanie takiej reklamy umożliwia sprawne dojście do dużego grona klientów, jako że telebimy są rozmieszczone przy ulicach, w głównym punkcie miast czy też kluczowych ulicach, gdzie każdego dnia jest ogromna rotacja ludzi.

Duże miasto zapewnia wielu odbiorców twej reklamy, znajdź ekran w strategicznym punkcie, aby do nich dotrzeć

  • Posted on: 5 February 2018
  • By: addmean
telebim
Author: n0cturbulous
Source: http://www.flickr.com
W przypadku reklamy ulicznej, poważne znaczenie ma zarówno typ zastosowanego przekaźnika, jak też atrakcyjna lokalizacja. Duże miasta, jakim okazuje się Poznań, gospodarują wyjątkowo szerokim wyborem miejsc, jakie są często uczęszczane oraz gwarantują optymalny odbiór emitowanej reklamówki. Trzeba zaznajomić się z ich specyfiką, aby mieć szansę znaleźć lokalizację najlepszą dla swojej reklamy.