dziecko

Samotność jest niedobra pod każdą postacią. Jest na nią sposób, ale musimy kogoś poznać. Jak to zrobić?

  • Posted on: 29 March 2023
  • By: addmean
ojciec
Author: Dennis van Zuijlekom
Source: http://www.flickr.com
Samotność być może i jest fajna, ale rzeczywiście nie na dłuższą metę. Każdy z nas bowiem wymaga wsparcia, innej osoby, która będzie wspierała nas w ciężkiej chwili, będzie przy nas. Nawet kot niby taki samotnik, też od czasu do czasu potrzebuje miłości. Niekiedy „dusimy” się w związku, zmieniamy więc towarzyszy życia, lecz często wracamy do stanu wyjścia. I znowu jesteśmy samotni, chociaż pragniemy kogoś poznać. Najgorzej natomiast mają Ci, którzy mieszkają za granicą, a do tego muszą wychowywać dzieci. Zwłaszcza jest to kobieta, ale zdarza się, że w takiej sytuacji jest mężczyzna.

Jaki prezent będzie najlepszy dla Twojego dziecka z okazji zbliżających się urodzin? Kilka inspiracji!

  • Posted on: 29 March 2023
  • By: addmean
prezent
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Jeśli nie masz właśnie pomysłu na podarunek, który będzie właściwy dla Twojego nastoletniego dziecka, wtedy zdecydowanie dobrze trafiłeś - oto garść inspiracji dotyczących tego, co aktualnie jest na topie i co niemalże każde dziecko pragnęłoby mieć w swoich zbiorach. Jednym z prezentów, które ucieszą pewnie każdego nastolatka są z pewnością gry komputerowe. Pamiętaj jednakże, aby zawsze wybierać poszczególne tytuły z głową - tak aby wspierały rozwój Twojego dziecka, a nie na odwrót.

Dużo małżeństw frapuje się jak wprowadzać gluten do posiłków, podawanych potomkom

  • Posted on: 29 March 2023
  • By: addmean
laptop
Author: mobilyazilar
Source: http://www.flickr.com
Każdy rodziciel na pewno musi na jakimś etapie życia swojego potomka zmierzyć się z znaczącymi pytaniami i zadaniami, jakie stawia przed nim rodzicielstwo. Jest to nieuniknione i każdy musi coś tego typu odbyć w swoim egzystowaniu, ponieważ czas, gdy małe dziecko się rodzi i potem rośnie i dorasta jest sprawą stałą i podlega za każdym razem tym samym prawidłom.