Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Jaki prezent będzie najlepszy dla Twojego dziecka z okazji zbliżających się urodzin? Kilka inspiracji!

  • Posted on: 29 March 2023
  • By: addmean
Jeśli nie masz akurat pomysłu na prezent, który będzie właściwy dla Twojego nastoletniego dziecka, wtedy bez wątpienia dobrze trafiłeś - oto kilka inspiracji dotyczących tego, co aktualnie jest popularne i co niemalże każde dziecko chciałoby mieć w swoich zbiorach. Jednym z podarunków, które ucieszą niemal każdego dzieciaka są bez wątpliwości gry komputerowe. Pamiętaj jednak, aby zawsze wybierać poszczególne tytuły z głową - tak aby wspomagały rozwój Twojego dziecka, a nie odwrotnie.

gry komputerowe
Author: Billie Ward
Source: http://www.flickr.com
Jakie zatem konkretnie tytuły są polecane dla dzieciaków? Jeśli mowa o młodszych dzieciach, na pewno znakomicie sprawdzą się dla przykładu Fineasz i Ferb gry. To fajna seria gier prezentujących śmieszne przygody dwóch przyjaciół - Fineasza i Ferba. Fineasz i Ferb gry pomagają dziecku zrozumieć mechanizmy otaczającego go świata i uczą empatii. Jest to seria gier produkowana przez Disney'a, zatem właściwie w ciemno można założyć, że bez wątpliwości będą one odpowiednie dla najmłodszych - ceneo.

W wypadku trochę starszych dzieci tego typu gry niestety się już nie sprawdzają - zazwyczaj dzieciaki oczekują już czegoś innego. Wtedy możesz zaproponować im przykładowo Transformers gry, które są bardzo podobne do historii Fineasza i Ferba, jednakże równocześnie mają innych bohaterów i są skierowane do nieco starszych dzieci. Transformers gry z pewnością sprawdzą się znakomicie także w przypadku dzieci, które uwielbiają filmy o transformersach.Jeżeli natomiast Twój nastolatek interesuje się tematyką wojenną, wtedy bez wątpliwości dobrym pomysłem będą gry typu Shadow Warrior czy na przykład Sztuka Wojny. Istotne jest, żebyś wybierał gry, w których nie epatuje się niepotrzebnie nadmierną przemocą czy agresją (na blogu autora).

Będziemy wdzięczni za wszelkie komentarze z www (https://wypozyczalniapacyfik.pl/rozrywka-i-atrakcje/). Są one dla nas ważne, ponieważ informują, czy nasze artykuły docierają do czytelników oraz jak bywają postrzegane.

Dla przykładu Sztuka Wojny uczy dzieci mądrego, a przede wszystkim odpowiedzialnego podejmowania decyzji. Jeżeli chcesz zapoznać swoje dziecko trochę z historią, a dodatkowo wykształcić w nim poczucie odpowiedzialności za podejmowane decyzje, wtedy takie gry jak dla przykładu Shadow Warrior bez wątpliwości będą właściwym pomysłem.

nastolatkowie
Author: Dima Viunnyk
Source: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego, którą grę wybierzesz, zawsze powinieneś dodatkowo kontrolować, ile czasu nastolatek spędza przy konsoli. Zbyt duża ilość godzin spędzonych na graniu nawet w najfajniejsze gry na pewno nigdy nie jest dobrym pomysłem.