Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób interesująco i aktywnie spędzać wolny czas w Gdyni?

  • Posted on: 3 January 2019
  • By: addmean
Ciekawą sugestią na ruchliwy wypoczynek jest escaperooms. Gra polega na szukaniu wyjścia z zablokowanego pokoju. Rozgrywki szybkiej akcji typu escape udostępnione są dla grup zazwyczaj od dwóch do pięciu osób. Trzeba się tylko wyrwać z zablokowanego pokoju. Trzeba kierować się ukrytymi w pokoju wskazówkami oraz przydatnymi przedmiotami.

Gdynia
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Escaperoom Gdynia zapewnia 60 minut solidnych wrażeń. Należy zaangażować do rozgrywki wszystkie swoje zmysły oraz obudzić w sobie umiejętność łączenia zdarzeń. Całe otoczenie jest w stanie zbliżyć do ucieczki. Ciśnienie czasu niektórych mobilizuje do pracy zaś innych destabilizuje. W chwili utkwienia w martwym punkcie można skorzystać ze wsparcia Mistrza rozgrywki, który w każdym czasie wesprze bezradną drużynę. Gry typu escape to nowatorska ale za to bardzo popularna forma zabawy praktycznie na całym świecie. Pozwala razem spędzać wolny czas. Escaperoom Gdynia () zafascynowała miejscowych Trójmiasta.To miejsce dla ludzi kreatywnych oraz pełnych koncepcji. Warto więc ocenić swoje interpretacyjne umiejętności oraz wkroczyć w krainę rodem z prawdziwych filmów akcji. Taka forma rozgrywki nie jest jednak zaadresowana do wszystkich ludzi. Z całą pewnością nie powinny z niej korzystać ludzie mający lęk przed małą przestrzenią. Escaperooms to miejsca dla osób lubiących rozstrzygać zawiłe zagadki. To idealna forma rozrywki dla miłośników piorunujących wrażeń. Opłaca się sprawdzić swoją umiejętność przeprowadzania czynności pod presją czasu. W formie zabawy da się określić swoją umiejętność pracy w grupie oraz nauczyć się ufać innym.

Gdy pełna godzina będzie zbyt krótka do rozwiązania tajemnic warto poprosić animatora o przedłużenie czasu lub poprosić o podanie rozwiązania. Liczba graczy w jednym pomieszczeniu jest specjalnie dobrana. Przy sporej liczbie uczestników zagadki mogą okazać się zbyt proste a w pojedynkę za zbyt skomplikowane lub wręcz nie nadające się do rozwiązania (rezerwacja). Wiek graczy jest też przypasowany do konkretnej zabawy. Zazwyczaj minimalny wiek graczy wynosi 16 lat, ale są pokoje escperooms także dla dzieci. Oczywiście wszystko wystylizowane z uwzględnieniem ilości oraz wieku uczestników.