gry

Gry o tematyce średniowiecza, kontra gra Gladiatus - a więc, w jakiego typu rzeczy najwspanialej grać na laptopie

  • Posted on: 17 January 2018
  • By: addmean
kawa
Author: Greenland Travel
Source: http://www.flickr.com
Uwielbiasz, gry o tematyce średniowiecza? Nie pragniesz jej zakupywać, jedynie grywać na przeglądarce? A może nawet na przekór - uwielbiasz posiadać gierki na własność? Odczytaj nasz artykuł, a pomożemy Ci wybrać najbardziej fajną gierkę, pod Twoje osobiste wymagania!


Temat czasów średniowiecza od latek w globie gierek trzyma się na dość wysokiej pozycji.

Pora na znakomitą rozrywkę z najbliższymi. Dzisiaj na regałach z planszówkami oczekuje wiele ciekawych tytułów

  • Posted on: 17 January 2018
  • By: addmean
pędzące żółwie
Author: Sludge G
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz sposobu, aby rozkręcić spotkania przy stole, lub interesująco spędzić czas z bliskimi? Doskonałym sposobem okażą się gry – dziś ich katalog przedstawia się doprawdy okazale.

Jakie istnieją rodzaje gier komputerowych na różnego rodzaju okazje? Czy gry to taka strata czasy, jak twierdzą niektórzy?

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
gra na playstation
Author: Play Among Friends Paf
Source: http://www.flickr.com
Gry komputerowe do świetny sposób na nudę. Dla niektórych pewnie będzie to strata czasu, natomiast dla kogoś innego wręcz przeciwnie. Jednak głównym argumentem przemawiającym za graniem jest to, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Typów gier jest bowiem dość dużo z nastawieniem na poszerzanie różnych umiejętności. Niektóre wzmacniają koncentrację, inne refleks, a jeszcze inne pomagają w zdobyciu wiedzy z jakiejś określonej dziedziny.

Gwiezdne Wojny czyli dlaczego jest tak duży fenomen tej niezwykłe i cieszącej się ogromną popularnością filmowej sagi.

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
star wars
Author: David J
Source: http://www.flickr.com
Niewiele jest serii tak kultowych, jak Star Wars. Saga ta rozpoczęła się w roku 1977, bowiem wtedy właśnie w kinach zaczął być wyświetlany pierwszy film. Kolejne dwa widzowie oglądali w odstępach trzech lat, a potem, po kolejnych kilkunastu latach, zostały nakręcone kolejne trzy filmy. Obecnie cały świat z wielkim utęsknieniem czeka na siódmą część, której ukazanie się w kinach planowane jest na końcówkę roku 2015. Historia Star Wars opowiada o przebiegu galaktycznej wojny domowej i zdarzeniach, które bezpośrednio się przed tym działy.

W jaki sposób interesująco i aktywnie spędzać wolny czas w Gdyni?

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
rozrywka
Author: wallheater
Source: http://www.flickr.com
Interesującą sugestią na ruchliwy wypoczynek jest escaperooms. Rozgrywka polega na szukaniu wyjścia z zablokowanego pomieszczenia. Rozgrywki akcji typu escape udostępnione są dla niewielkich grup od dwóch do pięciu osób. Trzeba się tylko wydostać z zablokowanego pokoju. Warto kierować się ukrytymi w pokoju podpowiedziami oraz pomocnymi eksponatami.

Pages