gry

Gry planszowe - rewelacyjny pomysł na spędzenie imprezy oraz fantastyczny pomysł na podarunek pod choinkę!

  • Posted on: 23 August 2021
  • By: addmean
SPA
Author: Walter Schärer
Source: http://www.flickr.com
Zwykle większości ludzi gry planszowe kojarzą się jedynie z najmniejszymi dziećmi, jeżeli zaś ktokolwiek słyszał w ogóle o grach planszowych dla dorosłych ludzi, prawdopodobnie myśli, że to jakaś rozrywka dla emerytów i nie warto zawracać sobie tym głowy.

Gwiezdne Wojny czyli dlaczego jest tak duży fenomen tej niezwykłe i cieszącej się ogromną popularnością filmowej sagi.

  • Posted on: 13 August 2021
  • By: addmean
star wars
Author: David J
Source: http://www.flickr.com
Mało jest tak kultowych serii, jak Star Wars. Saga ta rozpoczęła się w roku 1977, bo właśnie wtedy w kinach zaczął być wyświetlany pierwszy z filmów. Kolejne dwa widzowie mogli oglądać w odstępach trzech lat, a potem, po kolejnych kilkunastu latach, zostały nakręcone trzy kolejne filmy. Obecnie połowa świata z ogromną niecierpliwością oczekuje na siódmą część, której ukazanie się w kinach planowane jest na koniec roku 2015. Historia Star Wars opowiada o przebiegu wojny domowej w galaktyce i zdarzeniach, jakie bezpośrednio się przed tym działy.

Doskonałe sposoby na obdarowanie najbliższych muszą opierać się na pasji

  • Posted on: 4 August 2021
  • By: addmean
czerwone pudełko z czerwoną kokardą
Source: morguefile.com
Jeśli trzeba kupić podarunek dla kogoś bliskiego, sporo osób boryka się ze znacznym kłopotem. Wszak wówczas najlepiej jest zastanowić się nad pasją osoby , której kupujemy podarunek. Rozstrzygnięcia samodzielnie wpadną do głowy.

W jaki sposób interesująco i aktywnie spędzać wolny czas w Gdyni?

  • Posted on: 2 July 2021
  • By: addmean
rozrywka
Author: wallheater
Source: http://www.flickr.com
Ciekawą radą na aktywny wypoczynek jest escaperooms. Gra polega na szukaniu wyjścia z zablokowanego pomieszczenia. Rozgrywki akcji typu escape udostępnione są dla niewielkich grup zazwyczaj od dwóch do pięciu osób. Trzeba się tylko wydostać z zamkniętego pomieszczenia. Trzeba kierować się zakamuflowanymi w pomieszczeniu wskazówkami i przydatnymi przedmiotami.

Pages