Gry planszowe - rewelacyjny pomysł na spędzenie imprezy oraz fantastyczny pomysł na podarunek pod choinkę!

  • Posted on: 18 January 2018
  • By: addmean
Zazwyczaj większości osób gry planszowe kojarzą się jedynie z małymi dzieciakami, jeśli zaś ktoś słyszał w ogóle o grach planszowych dla dorosłych osób, najprawdopodobniej sądzi, iż to jakaś rozrywka dla emerytów i nie trzeba zawracać sobie tym głowy.


Okazuje się natomiast, że jest zupełnie odwrotnie - w dzisiejszych czasach planszówki dla dorosłych stają się bardzo popularne i są genialnym dodatkiem do praktycznie każdej imprezy!


gry planszowe
Author: ninare
Source: http://www.flickr.com


SPA
Author: Walter Schärer
Source: http://www.flickr.com


Gry typowo na imprezę


oczywiście w gronie kilku znajomych możecie zagrać praktycznie w każdą grę planszową - kłopot rozpoczyna się wtedy, gdy robicie imprezę dla większej liczby gości, a równocześnie jest to zabawa alkoholowa. W takich wypadkach zwykle największą popularnością cieszą się różnego rodzaju ruchowe gry imprezowe - na przykład Twister jest tytułem, który kojarzy praktycznie każdy i który niewątpliwie stanie się ogromnym hitem praktycznie każdej imprezy. Pewnie nie ma osoby, która nie lubiłaby grać w Twistera. Jeśli chodzi więc o gry imprezowe, Twister na pewno będzie najlepszym wyborem.
Gry planszowe jako prezent pod choinkę?


pomysł
Source: http://www.flickr.com/


Planszówki będą na pewno fantastycznym podarunkiem pod choinkę nie tylko dla ludzi, którzy już są fanami gier planszowych, lecz również dla tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli swojej przygody z planszówkami.


Jeśli podarujesz komuś fajną grę planszową pod choinkę, wówczas na pewno możesz być właściwie pewny, że taki podarunek mu się spodoba. Zazwyczaj w takich przypadkach zaczniecie grać od razu z całą rodzinę, dzięki czemu prawdopodobnie więcej osób złapie bakcyla planszówek, które są naprawdę mocno uzależniające!