Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Jakie domy kupujemy?

  • Posted on: 15 January 2023
  • By: addmean
Ten rok przyniesie duże zmiany w polskiej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska nie powinny wpłynąć pozytywnie na poprawę stanu rynku nieruchomości. Jakie mieszkania czy domy na sprzedaż będą cieszyły się popularnością kupujących w najbliższym czasie?
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Na pewno: tanie i niewielkie. Cena za metr kwadratowy tak propozycji z rynku pierwotnego, jak i z "drugiej ręki", w dalszym ciągu jest znaczna. Nowe zapisy Rekomendacji S wprowadzają prawdopodobieństwo obniżenia zdolności kredytowej niektórych wnioskodawców, nawet o kilkanaście procent. W wyniku czego będą oni wybierali mieszkania nieduże i tańsze, bądź przeniosą zakup w czasie, oczekując na polepszenie warunków kredytowych i odłożenie wystarczającej kwoty wkładu własnego.

Ustawa deweloperska, która ma wejść w życie z końcem kwietnia, spowodowała reakcję deweloperów już w tej chwili. deweloperzy mają nadzieję sprzedać inwestycje gotowe, aby ruszyć z realizacją nowych inwestycji, zanim ustawa wejdzie w życie. Za spadkiem cen z rynku pierwotnego idą obniżki nieruchomości z drugiej ręki. To wystarczające powody, aby dojść do wniosku, że początek 2012 roku, może być odpowiednim momentem na kupno mieszkania lub domu.Analitycy pośrednictwa sprzedaży nieruchomości zwrócili uwagę na zmniejszenie dynamiki budownictwa indywidualnego. Domy na sprzedaż będą więc rzadziej widniały w katalogach sprzedażowych. Kupujący chcą znaleźć niewielkie lokale mieszkalne, na które otrzymają kredyt. przewiduje się dalsze obniżki cen mieszkań, ponieważ popyt maleje.
Kredyt hipoteczny
Author: lumaxart
Source: http://www.flickr.com/photos/lumaxart/2136953043/
Najwyższe ceny nieruchomości wciąż pojawiają się w stolicy. Propozycje znalezione pod hasłami: mieszkania Warszawa, nieruchomości (royal - mieszkanie koszalin) Warszawa i mieszkania do wynajęcia Warszawa dają do zrozumienia, że najdroższe jest Śródmieście. Przeciętna cena metra kwadratowego w tym miejscu waha się w zależności od zestawienia, w granicach od 12 tys. zł do 14 tys. zł. Mimo dużych kosztów mieszkania w centrum i śródmieściu Warszawy dobrze się sprzedają, ze względu na prestiżową lokalizację i doskonałe połączenia komunikacyjne. Do najczęściej wybieranych zaliczają się także obszary Ochoty i Mokotowa. To wszystko oferty nieruchomości skierowane do osób posiadających zasobny portfel. Jakie rejony wybierają osoby o skromniejszych zarobkach? Najtańsze mieszkania znajdują się na obszarach: Pragi-Północ, Białołęki i Ursusa.

Sprzedaż mieszkań i mieszkania na wynajem w Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu związana jest ze zdecydowanie skromniejszymi cenami za metr kwadratowy w porównaniu do stolicy. Bez względu na to lokale czekają średnio ponad 100 dni na nowego nabywcę. Być może, w aktualnej sytuacji, okres sprzedaży będzie jeszcze dłuższy.

Coraz mniejszym popytam cieszą się nieruchomości do całkowitego remontu. Nabywcy zwracają dużą uwagę na jakość wykończenia lokalu, za którą często oddają cały zapas oszczędności.

Sprawdź więcej na blogu o nieruchomościach o nieruchomościach o nieruchomościach elmag-lokum.com.pl/!


Source: