Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

„Chcesz cukierka, idź do Gierka”, czyli o tym, jak prosto teraz kupić, co tylko się chce

  • Posted on: 29 March 2023
  • By: addmean
PRL – to były czasy! Człowiek biegł do sklepu, bez względu na to, co zostało rzucone na półki. Człowiek nabywał, co tylko można było, nawet, kiedy nie było zbytnio potrzebne. Człowiek śnił po nocach o zagranicznym Lego i laleczkach Barbie, ale mógł je ujrzeć jedynie w Pewexie. Człowiek śnił, aż… się udało!


Gra
Author: Anders Rune Jensen
Source: http://www.flickr.com
W aktualnych czasach w naszej ojczyźnie można kupić wszystko! A co najlepsze – owe wszystko można kupić w Internecie! Szybko, prosto, fantastycznie! Chcesz cukierka? Nie ma problemu – wystarczy wybrać smak, zdecydować się na personalizowany opakunek i finto. Chcesz zegarki Omega? Zdecyduj się na określony model, zrób przelew, a później jak dobry wujek, dawaj zegarki Omega swym bliskim. Myślisz, czy przydałby ci się nowiutki iPad 4? Tutaj nowe ciekawostki: magiczne gry truskawkowe ciastko.

Znajdź sklep www, który ma je w ofercie i nie zwlekaj – nowiutki iPad 4 z całą pewnością pragnie być z tobą. Sieć internetowa jest niczym Święty Mikołaj (kliknij mikołaj na zamówienie warszawa) podczas świąt – można byłoby rzec, iż rozdaje najfajniejsze prezenty. Obywatele Rzeczypospolitej ubóstwiają zakupy internetowe. Po ”diabła latać po sklepach tradycyjnych, tracić czas, męczyć się w kolejkach, denerwować się na sprzedających? Po ”diabła”, skoro ma się szansę zasiąść zrelaksowanym w domu, włączyć w TV film, a w przerwach reklamowych wziąć do ręki smartfona, przez chwilę poklikać i kupić sobie, wszystko. Mobilne zakupy mają się wyśmienicie i nie mają zamiaru iść w niepamięć. Zobacz więcej: artykuł tutaj.


Wiedźmin, gra komputerowa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Obecnie światem rządzi Sieć internetowa i komputery. Jak sprzęt komputerowy, to i gry. A najlepszym połączeniem jest nabywanie gier poprzez Internet (całe szczęście to już nie czasy, w których trzeba było biegać po giełdach i straganach, aby zakupić ukochaną grę). Dla dzieci bez żadnych problemów można dostać gry Truskawkowe Ciastko. Oto jedna z ukochanych postaci z bajek animowanych wkracza na ekrany komputerów! Gry Truskawkowe Ciastko, czy gry Gormiti dla chłopaków cieszą się w Internecie bardzo dużą popularnością. Należy zaznaczyć, że gry Gormiti mają w Polsce liczne rzesze wielbicieli! A wszystko można mieć przesiadując przed komputerem i grając poprzez Internet.