muzyka

Poezja śpiewana a więc ciekawe rozwiązanie

  • Posted on: 29 March 2023
  • By: addmean
zespół muzyczny w trakacie koncertu
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Czy posiadamy nasz ulubiony typ muzyki?

Warto się namyślić nad tym, czy będziemy mieć jakiś ulubiony rodzaj muzyki, czy przy jakichś tonach szczególnie uwielbiamy wypoczywać, lub się bawić? A może myślimy od lat o tym, by grać na jakimś instrumencie, lecz nie bardzo wiemy na jakim i czy się do tego nadajemy? Powinno się tu wspomnieć, że jeżeli nie będziemy próbować, to się nie dowiemy, a przecież do odważnych świat należy.

Koncerty mają niezwykłą magię

  • Posted on: 29 March 2023
  • By: addmean
Deep Purple
Source: http://www.flickr.com/
Chadzanie - jeżdżenie, na różnego rodzaju koncerty to na pewno urokliwa rozrywka. Chociażby koncert legendarnego Petera Gabriela albo Ellie Goulding to było coś niesamowitego. Nawet jeżeli nie jesteśmy wielkimi fanami danego muzyka \ bandu, to i tak będziemy wielce szczęśliwi. Zakładając, że potrafimy się dobrze bawić.

Jakim sposobem profesjonalnie stworzyć utwór muzyczny?

  • Posted on: 29 March 2023
  • By: addmean
piosenkarka
Author: Justin Higuchi
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zanegować zjawiska, że większa część z nas marzy o nagraniu przez siebie piosenki, która stanie się dużym muzycznym hitem. Ukryte w nas talenty muzyczne są bowiem w stanie wywrzeć znaczący wpływ na naszą przyszłość, w takim razie o ile tylko dostrzeżemy pewne predyspozycje muzyczne, to musimy je obowiązkowo rozwijać, by mogły nam w przyszłości zagwarantować wiele dobrego.