muzyka

Poezja śpiewana a więc ciekawe rozwiązanie

  • Posted on: 22 April 2019
  • By: addmean
zespół muzyczny w trakacie koncertu
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Czy interesuje nas gra na jakimś instrumencie?

Trzeba się zastanowić nad tym, czy posiadamy jakiś ukochany gatunek muzyki, czy przy jakichś dźwiękach szczególnie lubimy odpoczywać, lub się bawić? A może marzymy od lat o tym, by grać na jakimś instrumencie, lecz nie bardzo powiemy na jakim oraz czy się do tego nadajemy? Warto tutaj pamiętać, że kiedy nie spróbujemy, to się nie dowiemy, a przecież do odważnych świat należy.

Jakim sposobem profesjonalnie stworzyć utwór muzyczny?

  • Posted on: 4 February 2019
  • By: addmean
piosenkarka
Author: Justin Higuchi
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że większa część z nas marzy o nagraniu przez siebie melodii, jaka stanie się dużym muzycznym hitem. Zakamuflowane w nas talenty muzyczne są bowiem w stanie wywrzeć znaczący wpływ na naszą przyszłość, skutkiem tego jeżeli tylko spostrzeżemy pewne predyspozycje muzyczne, to jesteśmy zobowiązani je obowiązkowo rozwijać, by mogły nam w czasie przyszłym zagwarantować mnóstwo dobrego.

Koncerty mają niezwykłą magię

  • Posted on: 4 June 2018
  • By: addmean
Deep Purple
Source: http://www.flickr.com/
Chadzanie - jeżdżenie, na różnego rodzaju koncerty to na pewno przyjemna rozrywka. Choćby koncert słynnego Petera Gabriela bądź Sky Ferreiry to było coś niezwykłego. Nawet jeżeli nie jesteśmy mega fanami określonego muzyka \ zespołu, to i tak będziemy niesamowicie uradowani. Przy założeniu, że umiemy się dobrze bawić.