muzyka

Jakim sposobem profesjonalnie stworzyć utwór muzyczny?

  • Posted on: 3 March 2021
  • By: addmean
piosenkarka
Author: Justin Higuchi
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że większość z nas marzy o nagraniu przez siebie melodii, która stanie się wielkim muzycznym hitem. Skryte w nas geniusze muzyczne są bowiem w stanie wywrzeć znaczny wpływ na naszą przyszłość, skutkiem tego jeżeli tylko zauważymy pewne predyspozycje muzyczne, to musimy je obligatoryjnie rozwijać, by mogły nam w przyszłości zapewnić wiele dobrego.

Poezja śpiewana a więc ciekawe rozwiązanie

  • Posted on: 18 December 2020
  • By: addmean
zespół muzyczny w trakacie koncertu
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Czy posiadamy nasz ulubiony gatunek muzyki?

Powinno się zastanowić nad tym, czy będziemy mieć jakiś ulubiony typ muzyki, czy przy jakichś dźwiękach szczególnie uwielbiamy odpoczywać, albo się zabawić? A być może myślimy od lat o tym, by grać na jakimś instrumencie, lecz nie bardzo wiemy na jakim oraz czy się do tego nadajemy? Warto tutaj pamiętać, że jeżeli nie będziemy próbować, to się nie przekonamy, a przecież do odważnych świat należy.

Koncerty mają niezwykłą magię

  • Posted on: 4 June 2018
  • By: addmean
Deep Purple
Source: http://www.flickr.com/
Chadzanie - jeżdżenie, na różnego rodzaju koncerty to na pewno przyjemna rozrywka. Choćby koncert słynnego Petera Gabriela bądź Sky Ferreiry to było coś niezwykłego. Nawet jeżeli nie jesteśmy mega fanami określonego muzyka \ zespołu, to i tak będziemy niesamowicie uradowani. Przy założeniu, że umiemy się dobrze bawić.