bielizna

Jak skutecznie zadbać o związek?

  • Posted on: 11 February 2018
  • By: addmean
Zakochana para
Author: Jason Corey
Source: http://www.flickr.com
Jak przeciwdziałać monotonii w związku i wzmocnić poczucie więzi? Na te właśnie pytania postaram się dać odpowiedź w niniejszym tekście. Każde z dwojga ludzi w związku jest autonomiczną jednostką, posiada różne spojrzenie na rzeczywistość. Dzielcie się swymi wyobrażeniami, rozmawiajcie szczerze. Nie wstydźcie się mówić o własnych emocjach. Podkreślajcie, że ogromnie wam na sobie zależy. Czasem przyjemnie jest dostać od partnera SMS z informacją: „Kocham Cię ogromnie”.

Już dziś wyposaż się w sexy gorset!

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
kobieta nosząca gorset
Author: Liebre.De.Marzo
Source: http://www.flickr.com
Na strychu masz obszerną szafę ciuchów? Nie wiesz co w tamtym miejscu się znajduje? Właśnie dziś jest właściwy moment, żeby tam zajrzeć. Na pewno uda Ci się znaleźć multum rzeczy, jakie będziesz mogła ponownie na siebie włożyć. Brzmi nieprawdopodobnie, natomiast jest to faktem! Przekonało się o tym już sporo klientek, dlatego i Ty musisz się przekonać.

Jak kupić najbardziej odpowiednią bieliznę dla mężczyzny? Co jest ważne, na co trzeba szczególnie zwrócić uwagę?

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
bielizna męska
Author: Darin Barry
Source: http://www.flickr.com
Mówi się, że wybór męskiej bielizny w sklepach nie jest zbyt bogaty. Z pewnością tak mówią panie, które pozostawiają w tej dziedzinie wolną rękę swoim chłopakom. Rezultat jest tego typu, iż nabywają oni bez przerwy tę samą, nudną bieliznę. Tymczasem naprawdę powinniśmy pomyśleć nad podjęciem decyzji.