bielizna

Jak skutecznie zadbać o związek?

  • Posted on: 29 August 2018
  • By: addmean
Zakochana para
Author: Jason Corey
Source: http://www.flickr.com
Jak przeciwstawiać się monotonii w małżeństwie i wzmacniać poczucie więzi? Na te pytania spróbuję odpowiedzieć w poniższym artykule. Każde z partnerów jest odrębną jednostką, posiada różne spojrzenie na rzeczywistość. Dzielcie się swymi poglądami, komunikujcie otwarcie o swych oczekiwaniach. Nie wstydźcie się rozmawiać o swoich emocjach. Podkreślajcie, że ogromnie wam na sobie zależy. Kiedy niekiedy przyjemnie jest dostać od partnera SMS z wiadomością: „Kocham Cię ogromnie”.

Już dziś wyposaż się w sexy gorset!

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
kobieta nosząca gorset
Author: Liebre.De.Marzo
Source: http://www.flickr.com
Na strychu masz pełną szafę ciuchów? Nie wiesz co w tamtym miejscu się znajduje? Dokładnie teraz jest najwłaściwszy moment, by tam zerknąć. Na pewno uda Ci się znaleźć sporo rzeczy, jakie będziesz zdołała ponownie na siebie włożyć. Brzmi nieprawdopodobnie, jednakże jest to faktem! Przekonało się o tym już sporo kobiet, dlatego i Ty musisz się przekonać.

Jak kupić najbardziej odpowiednią bieliznę dla mężczyzny? Co jest ważne, na co trzeba szczególnie zwrócić uwagę?

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
bielizna męska
Author: Darin Barry
Source: http://www.flickr.com
Mówi się, że wybór męskiej bielizny w sklepach nie jest zbyt bogaty. Z pewnością tak mówią panie, które pozostawiają w tej dziedzinie wolną rękę swoim chłopakom. Rezultat jest tego typu, iż nabywają oni bez przerwy tę samą, nudną bieliznę. Tymczasem naprawdę powinniśmy pomyśleć nad podjęciem decyzji.