bielizna

Już dziś wyposaż się w sexy gorset!

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
kobieta nosząca gorset
Author: Liebre.De.Marzo
Source: http://www.flickr.com
Na strychu masz pełną szafę ciuchów? Nie wiesz co w tamtym miejscu się znajduje? Dokładnie teraz jest najwłaściwszy moment, by tam zerknąć. Na pewno uda Ci się znaleźć sporo rzeczy, jakie będziesz zdołała ponownie na siebie włożyć. Brzmi nieprawdopodobnie, jednakże jest to faktem! Przekonało się o tym już sporo kobiet, dlatego i Ty musisz się przekonać.

Jak skutecznie zadbać o związek?

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
Zakochana para
Author: Jason Corey
Source: http://www.flickr.com
Jak przeciwstawiać się monotonii w związku i wzmocnić poczucie więzi? Na te pytania postaram się dać odpowiedź w niniejszym artykule. Każde z partnerów stanowi autonomiczną jednostkę, posiada różne spojrzenie na rzeczywistość. Dzielcie się swoimi poglądami, rozmawiajcie szczerze. Nie wstydźcie się rozmawiać o swych emocjach. Podkreślajcie, iż ogromnie wam na sobie zależy. Kiedy niekiedy przyjemnie jest dostać od małżonka SMS z wiadomością: „Kocham Cię bardzo”.

Jak kupić najbardziej odpowiednią bieliznę dla mężczyzny? Co jest ważne, na co trzeba szczególnie zwrócić uwagę?

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
bielizna męska
Author: Darin Barry
Source: http://www.flickr.com
Mówi się, że wybór męskiej bielizny w sklepach nie jest zbyt bogaty. Z pewnością tak mówią panie, które pozostawiają w tej dziedzinie wolną rękę swoim chłopakom. Rezultat jest tego typu, iż nabywają oni bez przerwy tę samą, nudną bieliznę. Tymczasem naprawdę powinniśmy pomyśleć nad podjęciem decyzji.