Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Zakupy na pchlim targu - najlepsze koncepcje na udane zakupy.

  • Posted on: 23 November 2018
  • By: addmean
Zakupy na pchlim targu to fajna możliwość do znalezienia wielu fajowskich i orientalnych konceptów do wnętrza domu, albo niezwykle oryginalnej i niespotykanej biżuterii. Mamy niemalże pewność, że nikt inny nie będzie tego mieć.


Na targu
Author: rajkumar1220
Source: http://www.flickr.com
Jako studentka z niecierpliwością czekałam zawsze na targ staroci, które odbywały się raz na miesiąc na starym mieście. Czego tam nie można było odnaleźć! Znalazłam sobie właśnie tam moją piękną, starą skórzaną kurtkę Levis’a. Gdybyści wiedzieli jaka jest genialna – mam ją już 7 lat. Jest dosłownie niezniszczalna i nadal zwraca uwagę przechodniów. Skórkę od czasu do czasu traktuję jedynie impregnatem, dokładnie czyszczę. Ma styl rockowy, jest więc idealna na różnego rodzaju koncerty rockowe.

Zastanawiasz się zapewne, jak kupować na pchlim targu?Fakt, jest to miejscówka gdzie można zakupić zarówno prawdziwy skarb, jak i podróbkę wg sprzedającego wartą kilkaset złotych.

Intryguje Cię przedstawiony tekst? Jeśli tak, to śmiało kliknij ten odnośnik - to naprawdę wiarygodna strona, która jest bardzo wartościowa!

Z tego powodu na początku na zakupy zalecam pójść ze stałym bywalcem tego typu bazarków.


Mnie wzięła na mój pierwszy pchli targ koleżanka, która niesamowicie orientuje się w markach ciuchów, ich podróbkach i srebrze. Uchroniła mnie przed nabyciem idealnie wyglądających butów „Nike”. Na szczęście obczaiła pewien drobiazg pokazujący, że była to podróbka.

Dużo ciekawych wskazówek i aranżacji z wykorzystaniem rzeczy zakupionych na pchlim targu odnalazłam na blogu Lovingit. Blogerka pokazuje, że starocie mogą błyszczeć i ślicznie wygladać w mieszkaniach, nawet tych współczesnych. Zobaczcie sami: .

Ten tekst jest emocjonujący, jednak warto poznać też odmienne tego typu posty. Z tego powodu zobacz szczegóły, które również okażą się dla Ciebie użyteczne.

Z pewnością odnajdziecie koncepty, które wykorzystacie we własnych domach.