Zakupy na pchlim targu - najlepsze koncepcje na udane zakupy.

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
Zakupy na pchlim targu to fajna możliwość do znalezienia wielu fajowskich i orientalnych konceptów do wnętrza domu, albo niezwykle oryginalnej i niespotykanej biżuterii. Mamy niemalże pewność, że nikt inny nie będzie tego mieć.


Na targu
Author: rajkumar1220
Source: http://www.flickr.com
Jako studentka z niecierpliwością czekałam zawsze na targ staroci, które odbywały się raz na miesiąc na starym mieście. Czego tam nie można było odnaleźć! Znalazłam sobie właśnie tam moją piękną, starą skórzaną kurtkę Levis’a. Gdybyści wiedzieli jaka jest genialna – mam ją już 7 lat. Jest dosłownie niezniszczalna i nadal zwraca uwagę przechodniów. Skórkę od czasu do czasu traktuję jedynie impregnatem, dokładnie czyszczę. Ma styl rockowy, jest więc idealna na różnego rodzaju koncerty rockowe.

Zastanawiasz się zapewne, jak kupować na pchlim targu?Fakt, jest to miejscówka gdzie można zakupić zarówno prawdziwy skarb, jak i podróbkę wg sprzedającego wartą kilkaset złotych. Z tego powodu na początku na zakupy zalecam pójść ze stałym bywalcem tego typu bazarków.


Mnie wzięła na mój pierwszy pchli targ koleżanka, która niesamowicie orientuje się w markach ciuchów, ich podróbkach i srebrze. Uchroniła mnie przed nabyciem idealnie wyglądających butów „Nike”. Na szczęście obczaiła pewien drobiazg pokazujący, że była to podróbka.

Dużo ciekawych wskazówek i aranżacji z wykorzystaniem rzeczy zakupionych na pchlim targu odnalazłam na blogu Lovingit. Blogerka pokazuje, że starocie mogą błyszczeć i ślicznie wygladać w mieszkaniach, nawet tych współczesnych. Zobaczcie sami: . Z pewnością odnajdziecie koncepty, które wykorzystacie we własnych domach.