Wszyscy wspominamy bale karnawałowe w przedszkolu - każda koleżanka pragnęła zostać królewną. Na szczęście obecnie pomysłowość dorosłych pań jest większa

  • Posted on: 7 December 2018
  • By: addmean
Jeśli wybieramy się na bal karnawałowy lub sami razem z grupą przyjaciół organizujemy imprezę w domu - trzeba kupić przebrania na karnawał.


Kiedyś, jeszcze w latach socjalizmu, nasze mamy musiały popisać się niezwykłą pomysłowością i stworzyć dla nas strój w domu, ponieważ nie było możliwości, aby nabyć strój w sklepie. Dzisiaj przebrania na karnawał można już kupić albo wynająć bez żadnych kłopotów.


crowdfunding
Author: Simon Cunningham
Source: http://www.flickr.com


W dzisiejszych czasach możliwości jest więcej niż wyłącznie przebranie królewny dla dziewczynki lub kostium pirata dla syna. Nawet stroje dla dorosłych są fantastyczne i często zaskakują ludzi wokół. A przecież czy nie w tym jest sedno karnawału? Wybór kostiumów jest ogromny. Niejedna pani może przebrać się w piękną Kleopatrę albo wiedźmę. Sporym zainteresowaniem cieszy się kostium pielęgniarki. I tutaj zaskoczenie, ale opcji może być kilka od seksownej siostry szpitalnej do krwawej pielęgniarki wampirzycy. Kostium pielęgniarki powinien spełniać kryteria klientki, z tego powodu asortyment wydaje się być ogromny. Nawet barwy bywają przeróżne. Nie zawsze musi być to biały odcień. Przebrania Dużo więcej na na karnawał dla dorosłych proponowane są niejednokrotnie w różnorakich rozmiarach.
Trzeba wyszukać odpowiedni dla siebie strój i w godzinę imprezy oddać się niezapomnianej zabawie do samego rana. Przypomnijmy sobie, że karnawał jest zaledwie raz w roku i kolejna taka okazja nie przytrafi się prędko.