Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób można uniknąć możliwej żenującej sytuacji w czasie wymieniania się wizytówkami?

  • Posted on: 31 July 2020
  • By: addmean
To raczej oczywiste, że jedną z najbardziej popularnych postaci promocji są wizytówki. Trudno sobie wyobrazić sytuację, kiedy ktoś prosi nas o dane adresowe naszej firmy i w odpowiedzi sięgamy po kartkę z zeszytu, na której zapisujemy odpowiednie dane.


Byłaby to znaczna strata na wizerunku.


ocena
Author: superscheeli
Source: http://www.flickr.com


Na szczęście kupno wizytówek jest bardzo tanim rozwiązaniem, jednak tu warto jest zwrócić uwagę na fakt, że nie należy korzystać z bezpłatnych szablonów, gdyż jest duże niebezpieczeństwo, że wymienimy się z naszym znajomym takimi samymi wzorami.

Ciekawych danych zasięgniesz po przejściu na witrynę (https://www.bscav.eu/streaming-online/), która ma wciągające dane na ten wątek - będą one niewątpliwie godne uwagi.

Można by tego uniknąć składając zamówienie na własny projekt. A prawda jest taka, że wizytówki klasyczne (łącze) są bardzo tanie. Są poza tym eleganckie i z pewnością nie przyniosą nam wstydu. są wykonane na papierze kredowym w gramaturze w przedziale 300-350g. Papier kredowy w gramaturze 350g to z dwóch stron bielony karton. Jest w większym stopniu wygładzony, ale w mniejszym stopniu sztywny niż ten o gramaturze 300g. Rozmiar to najczęściej 90x50mm, gdyż wtedy doskonale zmieszczą się w każdym dedykowanym wizytówkom etui.


pieniądze
Author: nikcname
Source: http://www.flickr.com


Dostępne są naturalnie inne formaty, np. 85x55 czy 90x45mm albo o całkowicie innych wymiarach niż prostokąt. Odmienne wymiary dobiera się z tego powodu, aby w jakiś sposób odróżnić swoją promocję spomiędzy podobnych kartoników. Jednak to nie jedyny dostępny sposób na wyróżnienie wizytówki. Nawet te typowe mogą być zaDrukowane po obu stronach. Ponadto wizytówki mogą mieć rozmaity odcień zadruku, np. 4+0 albo 4+4 CMYK.
Wizytówki klasyczne są pokryte lakierem dyspersyjnym, co stanowi warstwę ochronną przed ścieraniem. Aby zlecić tego typu wizytówki, wystarczyłoby tylko skontaktować się z dobrą agencją reklamową oraz uzgodnić szczegóły zamówienia.