Vincent Severski dla fanów literatury

  • Posted on: 5 February 2019
  • By: addmean
Wszyscy ludzie potrzebują w ciągu dnia odrobiny relaksu tylko dla siebie. Odpoczynek jest bardzo istotną częścią dnia, dlatego też lekarze informują, by pamiętać o codziennej porcji czegoś, co gwarantuje nam radość. Radość życia zwiększa szanse by zachować dobre zdrowie na dziesięciolecia. Należy o tym pamiętać każdego dnia i poświęcać każdego dnia minimum godzinę tylko sobie.
audiobook na iphonie
Author: athriftymrs.com
Source: http://www.flickr.com
Sposobów jest tyle, ile ludzi. Jedni odnajdą ukojenie w grze na instrumencie, inni zrelaksują się oglądając film, jeszcze inni czerpią satysfakcje ze sportu bądź z przebywania ze zwierzętami. Rozrywką cechującą się najdłuższym udokumentowanym stażem i będącą zarazem niezwykle skutecznym treningiem dla ludzkich mózgów jest lektura.
Nieśmiertelni wydanie limitowane - fonopolis - Vincent V. Severski
Author: fonopolis
Source: http://fonopolis.pl/niesmiertelni-wydanie-limitowane
Od dawna wiadomo, że książki rozwijają wyobraźnię. Nie wynika to zaledwie z zawieranych w nich informacji. Czytając, podobnie jak oglądając film, poznajemy konkretną opowieść. Różnica polega na tym,iż film odzwierciedla grę aktorów i zamysł scenarzysty, nie pozostawiając pola do popisu naszej własnej fantazji. Sytuacja wygląda inaczej w przypadku czytania książki, podczas czego jesteśmy zmuszeni we własnym zakresie wyobrazić sobie cały świat, który kreuje autor książki, stanowiąc świetny trening fantazji. Żyjemy w czasach, w których niewielu z nas może pozwolić sobie na czasochłonna lekturę klasycznych książek ze względu na wadę wzroku lub brak czasu. Wartym polecenia wyjściem dla ludzi, którzy nie mają możliwości czytania książek jest audiobook.audiobooki
Author: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com
Książki mówione cieszą się wzrastającą popularnością z wielupowodów. Największą zaletą jest możliwość słuchania w każdym miejscu i podczas wykonywania dowolnych czynności, na przykład podczas jazdy rowerem. Dzisiejszy rynek proponuje wiele dzieł przekształconych na książki mówione, na przykład audiobook Nieśmiertelni od Vincenta Severskiego. Trzeci z kolei tom kolekcji Nielegalni sprosta wymaganiom wszystkich głodnych silnych doznań .