Urodziny to najcudowniejszy dzień w roku, z tego powodu warto dla swojego dziecka załatwić magiczny pokaz

  • Posted on: 5 April 2019
  • By: addmean
Maluchy zawsze czekają na swoje urodziny przez okrągły rok. Śnią o tym, co otrzymają w prezencie i jakie ciekawostki przygotowali rodzice.


Mało istotne czy nasz kajtek ma 5 czy 8 lat.


technologia
Author: slgckgc
Source: http://www.flickr.com


wczasy
Author: Altec Lansing
Source: Altec Lansing


pokaz magii
Author: Tomasz Ośmiałowski
Source: http://www.flickr.com


Na pewno z utęsknieniem czeka na swoje urodziny. Faktem jest, że odmiennie je zorganizujemy dla przedszkolaka, a inaczej dla starszego szkraba. Dla brzdąca możemy na przykład zatrudnić klauna albo wynająć dmuchany zamek. Dla większego dziecka fantastycznym pomysłem na pewno będzie pokaz magii. Nasz solenizant i jego znajomi na pewno z sporym zainteresowaniem będą śledzić wszystkie sztuczki magika. Mimo iż będzie to przyjęcie, to na pewno zapanuje totalna cisza. Wszyscy będą koncentrować się na rękach sztukmistrza. Jeszcze wiele dni po urodzinach wszyscy będą rozmawiać o sztuczkach. Nie będzie końca domysłom - jak on był w stanie to zrobić. Takie przedstawienie z pewnością będzie niesłychaną niespodzianką, a nasze dziecko będzie zadowolone. Jeżeli to urodziny, to nie może rzecz jasna zabraknąć gości, tortu i różnych zabaw. Jednak tort - (www.tort-artystyczny.pl/torty-na-zamowienie/) i zwykłe atrakcje dosyć często powtarzają się rok po roku. A sztuczki magiczne są niezwykłe. Iluzjonista będzie w stanie przykładowo wyciągnąć gołębia z kapelusza lub zgadnąć, którą kartę mieliśmy w pamięci.
Może także przedstawić inne sztuczki, o których nigdy nie mieliśmy pojęcia, a które wywrą na zebranych duże wrażenie. Będziemy zachwyceni. Pewnie nawet dorośli zbiorą się podczas pokazu wokół dzieci i z ogromnym zaciekawieniem będą obserwować widowisko.