Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Umiejscowienie ośrodków wypoczynkowych w Mikołajkach

  • Posted on: 18 May 2019
  • By: addmean
Lato w pełni i mnóstwo osób nie ma jeszcze sprecyzowanych planów wakacyjnych. Nie trzeba podróżować do dalekich krajów, by cieszyć się śliczną, dziewiczą przyrodą.


Jednym z niezwykle docenianych rejonów Polski są Mazury. Do dyspozycji masowo przyjeżdżających gości są hotele, prywatne stancje, czy domki. Mikołajki nazywane są mianem jednego z najpopularniejszych mazurskich kurortów. Propozycja noclegowa Mikołajek jest niezwykle zróżnicowana, a nowoczesność świetnie harmonizuje z pięknem przyrody- .


Mikołajki ściągają do siebie przede wszystkim pasjonatów żeglarstwa i sportów wodnych. W okresie letnim odbywa się tu seria przedsięwzięć związanych z tym sportem, ale nie tylko. Na scenie w centrum miasta i w osadzie żeglarskiej w każdy weekend odbywają się koncerty i zabawy. Reprezentacyjnymi imprezami letnimi Mikołajek są obchody dni miasta i przegląd szantowy. Jednak z wyjątkiem wody i zabawy, w Mikołajkach czynne są również inne atrakcje. W promieniu zaledwie kilku kilometrów od Mikołajek znajduje się szereg punktów unikalnych pod względem roślinności i fauny. Mikołajki pretendują aktualnie do miana żeglarskiej stolicy Polski.


domki mikołajki
Author: Harco Rutgers
Source: http://www.flickr.com
kwatery
Author: E. i M. Barteczko i 5Events
Source: abcslubu.pl


Singapur
Author: ninare
Source: http://www.flickr.com


Położenie ośrodków wypoczynkowych pozwala na znakomity odpoczynek który regeneruje siły witalne i wewnętrzne. Domki Mikołajki to bliskie sąsiedztwo przyrody, które gwarantuje napawanie się pięknem przyrody. urlop na Mazurach zezwala również na aktywność fizyczną. Polecamy też


Jeziora i lasy które znajdują się w okolicy ośrodków to rzeczywiste bogactwo i eden dla wielbicieli wędkarstwa, sportów wodnych, oraz grzybobrania. Wspaniała infrastruktura, także liczne atrakcje przyciągają wielu turystów zarówno z kraju jak i z obczyzny. Zobacz również