Te programy na komputer będą idealne dla twego mężczyzny, z pewnością przypadną mu do gustu

  • Posted on: 8 March 2019
  • By: addmean
Obecnie naprawdę sporo osób spędza czas przy komputerach, serfując w sieci, korzystając z różnych programów lub aplikacji, jak też grając w różnorodne gry. W tym ostatnim prym wiodą przede wszystkim panowie, chociaż i kobietom zdarza się grywać w interesujące tytuły. Kobiety - czasem całkiem słusznie - dochodzą do wniosku, że gra komputerowa może okazać się udanym prezentem dla ich mężczyzny. To całkowicie realne, jednakże należy wybrać i nabyć wartościowe tytuły, najlepiej zgodne z zainteresowaniami danego gracza.

postać z gry
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Jakie gry kochają mężczyźni?

Panowie nierzadko sięgają po gry sportowe, wojenne oraz strategiczne, chociaż naturalnie od czasu do czasu kupują też inne tytuły. W przypadku gdy gracz uznaje gry strategiczne, można rozważyć zakup stronghold 3, tytułu spotykanego też pod określeniem Twierdzy. To gra osadzona w czasach średniowiecza i skupiająca się na kwestiach ekonomicznych. W sytuacji, jeśli gracz preferuje gry akcji czy wojenne, idealnie sprawdzi się strategia wojenna ghost recon future soldier. To jedna z wersji gierek sygnowanych nazwiskiem znanego pisarza - ghost recon future soldier jest popularne.

A może coś zręcznościowego?Nieraz użytkownicy wolą coś zręcznościowego, takie gry zezwalają na moment zabawy, jak również na skontrolowanie swych własnych możliwości. W przypadku, gdy interesuje nas tego rodzaju gra, możemy nabyć world of goo. To gra zręcznościowo-logiczna, która bazuje na układaniu różnorakich konstrukcji. Jej atutem okazuje się charakterystyczna grafika oraz radosny nastrój. Niektórzy mężczyźni gustują też w różnych symulatorach. To gry, w których potrzeba wejść w jakąś rolę. W przypadku german truck simulator gracz zostaje kierowcą pojazdów ciężarowych. Dzięki takim grom użytkownicy mogą poczuć się jak prawdziwi kierowcy ciężarówek lub właściciele floty samochodowej (stronghold 3). Podobne symulatory pozwalają także jeździć pociągami lub latać samolotem, każdy więc wybierze grę dla siebie.

granie na komputerze
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Czasem można pograć online

W sytuacji, jeśli pragnie się pograć, lecz nie zamierza się kupować programu, można szukać gier online. To bardzo popularna alternatywa. Dzięki stronom w internecie gracze zyskują dostęp do różnych gier całkiem gratis lub z opcją kupna specjalnego abonamentu na wersję premium.