Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Sprawdzamy na czym polegają gierki komputerowe z pogranicza science fiction

  • Posted on: 27 September 2018
  • By: addmean
Generalnie rzecz biorąc, fani fantastyki w dziedzinie gier komputerowych, dzielą się na dwie kategorie. Ci pierwsi są entuzjastami opowieści rozwijających się w baśniowych królestwach, pełnych driad, krasnoludów oraz bohaterskich herosów. Ci drudzy, wolą zupełnie inny świat przedstawiony. Bowiem science fiction kieruje zupełnie odmiennymi prawami. Przeważnie miejscem akcji jest kosmos, teren nierzadko mocno nieprzyjazny dla naszych bohaterów. Przemierzają oni w statkach kosmicznych ten rewir, poznając wielu obcych. Oto przykład dwóch interesujących gier z tego gatunku.
Battlestar Galactica online to, jak sama nazwa pokazuje, gra którą odbywa się internetowo, próbując się z innymi użytkownikami, tworząc z nimi team lub walcząc przeciwko nim- Wcielamy się tutaj w kreację Admirała Adamy, dowódcy tytułowego statku kosmicznego. Wraz z paroma odmiennymi maszynami przemierza on wszechświat szukając nowej planety do zamieszkania. Bowiem ich dom został zdewastowany przez gatunek Cylonów - robotów, które stworzyli ludzie żeby im służyły. Jednak te zbuntowały się i wypowiedziały wojnę swoim twórcom. Obecnie, kiedy przeżyła jedynie garstka osób z admirałem Adamą na czele, Cyloni podążają tropem niedobitków człowieczeństwa. Eozgrywka Battlestar Galactica online stworzona została na kanwie kultowego serialu z 2006 roku, będącego sequelem innego, z lat 70-tych.
Park Linowy Carina
Author: znanenieznane.pl
Source: znanenieznane.pl
Darkorbit także jest grą online, typu MMO. Wchodzimy w niej w rolę dowódcy statku kosmicznego. Akcja w tej grze skupiona jest przede wszystkim na rozwalaniu kolejnych pojazdów, zarówno kierowanych komputerowo, jak i należących do innych graczy walczących z nami wirtualnie. Darkorbit zaczynamy jako prosty pilot, kierujący szwankującym pojazdem zwiadowczym. Razem z ewolucją postaci i naliczaniem sobie coraz to większej liczby - pełna oferta do przejrzenia -> http://www.scenariuszzycia.pl/blog/symbolika-liczb-wprowadzenie/ - - sprawdź nasz newsletter: www.scenariuszzycia.pl/ - punktów, nasz protagonista rozwija się. Dysponujemy coraz to bardziej zaawansowanymi statkami, które sami możemy rozbudowywać. Znajdujemy surowce, podróżując na dalekie planety, wraz z eksploatacją terenu, mamy dostęp do coraz to większej liczby map. Istnieją także specjalne pola wojenne, na których możemy pojedynkować się z innymi graczami.
Gry z gatunku science fiction są doskonałą gratką dla każdej osoby, którą fascynuje kosmos. Możemy tutaj podróżować z jednej galaktyki do następnej, zdobywać inne planety, stanowiące część zupełnie odmiennego układu słonecznego niż nasz, ziemski.