Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Rozrywka dla żądnych mocnych wrażeń

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
Gry umysłowe, zagadki, puzzle, od wieków fascynowały człowieka. W czasie, gdy szare komórki są zmuszone do energicznego myślenia, człowiek czuje, że istnieje – w myśl przysłowia: ”myślę więc jestem”.


Zaś, kiedy rozum ma działać pod presją, gdy człowiek rozumie, iż aby nie przegrać zmuszony jest się pośpieszyć – wtedy odczuwa, że może nawet zginąć.


escape room warszawa
Author: Materiały prasowe


piosenki
Author: Tae Sandoval Murgan
szkoły
Author: AKADEMIA WILANOWSKA
Source: AKADEMIA WILANOWSKA


Takie odczucie, chociaż nie jest dla osób o wątłych nerwach, od dawien dawna było uznawane za niebywałe przeżycie. Takie poczucie oferuje każdemu firma Escape Room Warszawa - zobacz escape room warszawa. Escape roomy są dość nową formą rozrywki grupowej. Cały fun polega na tym, iż w określonym okresie czasu grupa ludzi ma się wydostać z zamkniętego pokoju. Jeśli im się nie uda – przegrywają. Mamy trzy pokoje tematyczne. Pierwszy wykonany jest w stylu średniowiecznej sali do torturowania. Ludzie będą się czuć w niej dziwnie, ze względu na użycie sztucznej krwi. W dodatku pomieszczenie jest klimatyzowane, z tego powodu wewnątrz odczuwalna jest temperatura około piętnastu stopni Celsjusza, co jeszcze bardziej zmusza graczy do szybkiego działania. W pomieszczeniu o łącznej wielkości dwudziestu pięciu metrów kwadratowych zmieściliśmy drewniane dyby, klatki z kolcami, łoże sprawiedliwości, przykute do ściany kajdany żeliwne oraz mnóstwo mniejszych narzędzi do torturowania. Gracze będą mieli za zadanie zrozumieć w czasie trwania zadania straszną tajemnicę pomieszczenia oraz zmierzyć się z naprawdę okropnymi wyzwaniami, aby znaleźć klucz do zamka. Escape Game Warszawa zaprasza zaś do ujawnienia tajemnicy pogrzebanej wraz z kapitanem pirackiego galeonu. Jak mawia powiedzenie – „kapitan opuszcza statek na końcu”. Wewnątrz poczujecie się jak na dnie morza.


Jak mogło dojść do takowej sytuacji? Czy stoi za tą sprawą szczwany pierwszy oficer, czy być może calutka załoga? A być może to kapitan zawinił i pogrzebał przy okazji swoich kamratów? Musicie się tego dowiedzieć w okresie 60 minut, w innym wypadku zostaniecie razem z kapitanem na wieczność w głębinach oceanu Spokojnego.


Nie zwlekajcie aż ktokolwiek zabierze wam okazję wejścia do jednego z tych pomieszczeń, by poznać tajemnicę, która skrywa przed ludźmi. Escape Room to idealna zabawa dla kilku znajomych, pełna doznań.