Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Różne sposoby żeby pożyczyć pieniądze jeśli będzie taka potrzeba, zalety szybkich pożyczek internetowych.

  • Posted on: 29 March 2023
  • By: addmean
Poszukując sposobu na pożyczenie jakiś środków finansowych ma się parę możliwości. Najlepszą metodą będzie poproszenie o wsparcie znajomych albo rodzinę, jednak nie każdy ma aż tak dużo szczęścia, że najbliższe osoby mu pomogą.


Następna opcja to pójście do jakiegoś banku i tam spróbowanie załatwienia kredytu. Jeśli ktoś nie będzie miał nieodpowiedniej historii w BIK i ma zdolność kredytową, to taka opcja będzie najkorzystniejsza, a oprócz tego stosunkowo tania. Lecz składając wniosek w banku trzeba liczyć się z faktem, że się zostanie dokładnie sprawdzonym, a poza tym cała procedura może trwać nawet kilka dni. Zaletą pożyczek bankowych jest możliwość porozkładania ich na dłuższy okres czasu i stosunkowo niskie, atrakcyjne oprocentowanie. Jeśli jednak będą problemy ze zdolnością, bo ktoś będzie miał niewystarczające zarobki lub też pojawią się jakieś przypadki z przeszłości, to liczyć się należy z odmową przyznania takiego kredytu. Na szczęście w tego typu sytuacjach jest jeszcze jedna opcja, a mianowicie skorzystanie z oferty jednej z licznych firm które oferują internetowe pożyczki, np. .

pieniądze w portfelu
Author: Jan Fidler
Source: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy rynek pożyczkowy bardzo dynamicznie rośnie i cały czas (zobacz ile godzin ma tydzień pracy w polsce) wchodzą na niego nowi gracze. Dla wielu ludzi takie pożyczki są ostatnią deską ratunku, mimo że są znacznie mniej korzystne niż to, co mogą zaproponować banki. Po pierwsze w tego typu instytucjach finansowych nikt nie zawraca sobie głowy sprawdzaniem historii kredytowej albo przekładaniem zaświadczeń o wynagrodzeniach.


Przeciętna pożyczka na dowód viasms będzie wymagać wypełnienia wniosku w serwisie internetowym, przesłania skanu dowodu osobistego i przekazania numeru konta, na które należy przelać pieniądze. Weryfikacja takiego wniosku raczej nie trwa więcej niż pół dnia, i po tym czasie przeważnie otrzymuje się potrzebne pieniądze. Tego typu firmy pożyczkowe funkcjonują trochę inaczej niż tradycyjne banki, ponieważ pożyczają nieduże kwoty na krótki czas. Rzecz jasna nie będzie problemów, aby po spłaceniu jednej pożyczki ubiegać się o kolejną, jeżeli nie będzie żadnego opóźnienia w spłacaniu, to raczej się taką otrzyma.