Pit 36 na ogólnych regułach przy przeznaczeniu skali podatkowej

  • Posted on: 9 April 2019
  • By: addmean
Deklaracja Pit 36 dotyczy wyłącznie dochodów opodatkowanych według skali podatkowej. Jeżeli zdobywasz tylko dochody zwolnione z podatku, nie składasz żadnej deklaracji, nie pokazujesz zysków zwolnionych z opodatkowania. Najłatwiej rozliczysz się z fiskusem pobierając program do pitów.
rozliczanie PIT
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Formularz PIT 36 wybierzesz, jeżeli w roku, za jaki składasz deklaracje wiodłeś pozarolniczą działalność gospodarczą opodatkowaną na ogólnych normach przy przeznaczeniu skali podatkowej sekcje szczególne produkcji rolnej opodatkowane na ogólnych zasadach przy zastosowaniu skali podatkowej. Jeśli uzyskałeś przychody z tytułu najmu, ajencji, bądź z innych umów o zbliżonym zakresie, opodatkowane na ogólnych zasadach.

Sprawdź szczegóły w linku, przeczytasz tam jeszcze bardziej szczegółowe informacje, które na pewno także będą dla Ciebie ciekawe.

Formularz PIT 36 online zaprojektowany jest zarówno dla płacących podatki opodatkowujących własne przychody pojedynczo, jak i łącznie z dochodami małżonka, albo w sposób przewidziany dla osób samotnie wychowujących dzieci. Szczegółowe informacje mieszczą się na .

Jeżeli masz program do pitów, nie będziesz miał żadnych kłopotów, program krok po kroku poprowadzi przez stopniowe kroki obliczania deklaracji. Przeprowadza on wszelkie wyliczenia matematyczne, które są pomocne w formularzu. Dzięki niemu posiadasz pełne przekonanie, że formularz pozostał wypełniony stosownie. Program wskazuje również jaką kwotę z podatku mamy możliwość darować na organizację pożytku publicznego. Jest to najprostszy sposób pomocy najbardziej potrzebującym. Sami decydujemy, jaka organizacja skorzysta z naszej pomocy.

Obliczanie jest rzeczywiście łatwe, program sam podpowiada, co należy wpisać. Dodatkowo prześlesz pit 36 online bezpośrednio do Urzędu Skarbowego. Program gwarantuje bezpieczeństwo danych, również poprawność wyliczeń. Aplikacja umożliwia bezbłędne zapełnienie formularza.Aby go zapełnić nie musisz znać się na podatkach. Program do pitów zezwala zaoszczędzić dużo czasu jaki kiedyś spędzilibyśmy w kolejce. Zabezpieczeniem zgodnego złożenia do Urzędu Skarbowego zeznania podatkowego jest UPO, jakie możemy sobie wydrukować. Jest to istotne potwierdzenie, że wszytko pozostało należycie wykonane.