Pełne akcji strategiczne planszówki dla wielu graczy

  • Posted on: 2 December 2018
  • By: addmean
W naszym materiale przeniesiemy się wpierw do odległej przeszłości, aby zostać jednym z siedmiu starożytnych władców. Potem zobaczymy brutalny, pełen krwi i pełen intryg okres średniowiecznych królów, aby skończyć wspólną wycieczkę na fantastycznym świecie rodem z Hobbita.


rower


7 cudów świata gra strategiczna, która zdumiewa pięknymi, barwnymi grafikami, przenosi graczy do antycznego świata pierwszych imperiów i wciela w role największych władców, jakich znał wtedy świat. Każdy z uczestników będzie miał możliwość zbudować swoje mocarstwo według własnej strategii. Rozgrywka złożona jest z 3 etapów tzw. Wieków, w czasie których gracze, po wzięciu do rąk kart sami zadecydują co chcą z nimi zrobić, gdyż każdą kartą możemy zagrać na trzy inne sposoby! Mamy możliwość także handlować z sąsiednimi graczami. Wszystko po to, żeby wybudować najsilniejsze mocarstwo.
Gra o Tron gra planszowa znanego na całym świecie serialu przenosi grających prosto do przepełnionego „brudnymi” sztuczkami uniwersum stworzonego przez Georga R.R. Martina. W czasie emocjonującej rozgrywki mamy możliwość wcielić się w głowy 5 rodów : Lannisterów, Greyjoyów, Martellów, Starków oraz Tyrellów, by po nieszczęśliwej śmierci Roberta Baratheona przejąć Żelazny Tron. Gra składa się z 10 tur, natomiast każda tura z 3 faz : zderzeń, rozkazów oraz akcji. Ale to w drugiej dojdzie do najobrzydliwszych intryg. Im bliżej końca będziemy tym więcej przymierzy zniszczymy, ponieważ zwycięzca może być tylko jeden. Jak to powiedział dawno temu Machiavelli : „cel uświęca środki” – w trakcie gry zobaczysz do czego sam jesteś zdolny.
Trzecią grą będzie Warhammer Diskwars czyli pełna emocji, przepełniona akcją gra bitewna, jaka przenosi rozgrywających do Starego Świata, w którym orkowie, elfy, Imperium a także Chaos toczą bój o prym nad światem. Potyczki są intensywne, wrogowie będą się ścielić obficie, toteż musicie na bieżąco zmieniać taktykę, by zwyciężyć – dokładnie jak na realnej wojnie.


Gdy dysk z postacią twojego bohatera straci wszystkie punkty życia przegrasz, toteż musisz mądrze rozstawiać dyski innych jednostek, by mocno go chronić.


Wszystkie trzy gry są intensywne. W pierwszej stawiacie potężne mocarstwa, w drugiej za każdą cenę sięgacie władzy natomiast w ostatniej każdy jest dla was wrogiem, liczy się jedynie aby nie zginąć.