Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Niewiele pieniędzy, ale dużo dobrych chęci - czyli sposób na udany podarunek

  • Posted on: 29 August 2018
  • By: addmean
Jeżeli chcesz znaleźć wyjątkowy prezent na ślub, ale obawiasz się o swoją sytuację materialną, głowa do góry. Okazuje się, że pomimo ograniczeń finansowych istnieją szanse na błyskotliwy podarunek.
Każdego dnia jesteśmy bombardowani reklamami roznoszącymi informacje o różnego rodzaju targach ślubnych i nowościach dotyczących tego tematu.

Wiele razy na przestrzeni roku
wino jako prezent ślubny
Author: p med
Source: http://www.flickr.com
mamy szansę obserwować zakochane pary, które starannie planują każdy szczegół, żeby ich ślubu był jak z bajki. Równie poważnym zagadnieniem jest zdecydowanie się na prezent ślubny. Często szukamy czegoś, co mogłoby uszczęśliwić oboje małżonków. Jednakże, od czasu do czasu okazuje się, że pasje oraz zainteresowania młodych są tak niejednorodne, iż powodzenie zapewnić może jedynie dopasowanie indywidualne, a więc osobny prezent dla żony i dla męża, warto sprawdzić: . Wzorując się na zachodnich zwyczajach widzimy, że pewien odsetek dotarł już do nas. W dzisiejszych czasach nazwanie rzeczy po imieniu i konkretne wskazanie, co chcielibyśmy dostać jako prezent ślubny nie jest postrzegane jako bezczelność. W ten sposób goście weselni mają szansę wybrać dar ze specjalnie przygotowanej listy, razem z miejscem, gdzie można go zakupić. Wypadałoby jednak wziąć pod uwagę, iż wielu z nas preferuje zaskoczenia. Przy odrobinie dobrej woli jesteśmy w stanie wyszukać nietuzinkowy prezent, który zapadnie w pamięć na długo. Dobrym pomysłem na prezent ślubny jest na przykład kamera cyfrowa, która unieśmiertelni wspaniałe momenty nowożeńców.
pudełko z prezentem
Author: Shari's Berries
Source: http://www.flickr.comJeśli znamy upodobania małżonków, możemy zainwestować w dzieło sztuki: obraz, rzeźbę, ciekawy mebel, ale też bilety na fascynujące wydarzenie kulturalne - koncert lub przedstawienie teatralne. Nie będzie to wcale typowy prezent dla żony, jeżeli wykupimy tak zwany voucher podarunkowy obdarowane nim osoby będą miały szansę same zdecydować, w jaki sposób chciałyby go spożytkować.
Dzień zawarcia związku małżeńskiego jest jednym z najwspanialszych oraz na długo zapada w pamięć. Aby podarować coś cudownego ważnym nam osobom wystarczy odrobina dobrej woli oraz pomysłowości - na zaręczyny polecamy coś takiego. Jak wynika z przeprowadzonych ankiet, równie oryginalnym podarunkiem może być drogi gadżet elektroniczny, jak i samodzielnie przygotowany kolaż, bądź album z wycinkami, który na zawsze będzie wspominał ważne momenty wspólnej drogi życiowej nowożeńców.