Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Koncerty mają niezwykłą magię

  • Posted on: 29 March 2023
  • By: addmean
Chodzenie - jeżdżenie, na wszelkiego rodzaju koncerty to z pewnością fajna rozrywka. Choćby koncert znanego Petera Gabriela czy Sky Ferreiry to było coś niezwykłego. Nawet jeżeli nie jesteśmy mega fanami danego artysty \ zespołu, to i tak będziemy bardzo uradowani. Przy założeniu, że umiemy się dobrze bawić.

gra na fortepianie
Author: rufus
Source: http://www.flickr.com
Cieszy, iż w Polsce regularnie są interesujące koncerty, kiedyś byliśmy niemalże koncertową pustynią, lecz obecnie chyba wszyscy popularni muzycy zdają sobie sprawę, że dla fanów znad Wisły warto grać, ponieważ nie będzie żadnego kłopotu ze sprzedawaniem biletów.

Idealnym przykładem jest choćby nieodległy koncert Leonarda Cohena w Łodzi: hala była wprost pełna, zatem gwiazdor zarobił dużo kasy. Obecnie to koncerty na dvd/blu-ray dają muzykom największy profit, sprzedaż płyt jest na niskim poziomie niemalże na całym świecie.

Pamiętajmy, że nawet jeśli mamy przemożną ochotę na koncert, ale z różnych powodów nie jesteśmy w stanie pobawić się na żywo, i tak mamy fajne sposoby na spędzenie czasu. Przykładowo można kupić koncerty soul i r&b, dzięki którym bez wychodzenia z wygodnego domu będziemy mieli okazję poczuć niesamowitą atmosferę.

Niniejszy wpis zawiera fascynujące dane na opisywany wątek - jeżeli masz chęć zdobyć więcej wpisów, to odwiedź witrynę, która omawia podobne problemy.

Tak naprawdę pod wieloma względami tego typu koncert jest lepszą opcją, niż koncert na żywo. Szczególnie mowa o akustyce. Ciężko nie zauważyć, iż w większości przypadków akustyka nie jest perfekcyjna, bądź co bądź jeździmy na koncerty głównie dla niesamowitej atmosfery, ujrzenia ulubionego artysty na żywo. Puszczenie koncertu na DVD powoduje, że tak naprawdę wreszcie usłyszymy artystę, bez choćby konieczności nadmiernego stykania się z ludźmi. Nierzadko koncertowe wędrówki i rozmowy mocno denerwują.

A więc: choć przyjemnie jest co jakiś czas pójść sobie na dobry koncert, to jednakowoż trudno nie doceniać składanki koncerty na dvd/blu-ray przesłuchanej w swoim gniazdku (koncertowe emocje po raz kolejny: koncerty najlepsze składanki). A w przypadku braku kasy na płytę z koncertem trzeba zalecić rozejrzenie się za interesującym wydarzeniem muzycznym w serwisie Youtube. W sumie to nie rozchodzi się tylko o aspekt typowo finansowy: w zasadzie jest tak, że na Youtube jest praktycznie wszystko co dobre, zatem jeżeli kogoś zainteresowały archiwalne nagrania w wykonaniu chociażby Madonny, natrafi na tysiące filmików.