Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Kilka podpowiedzi, co warto obejrzeć w wolnych chwilach

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
Często mając wolny weekend chcemy zobaczyć jakiś naprawdę dobry film albo serial. Kiedyś realizacja tego kaprysu wiązała się z wyprawą do wypożyczalni kaset wideo. Tam człowiek stawał przed regałami wypełnionymi horrorami, thrillerami, komediami i romansami, a po zapoznaniu się z kilkoma krótkimi opisami z okładek filmów pożyczał ten, który wydawał mu się najciekawszy. Naturalnie wybór pozycji w wypożyczalni bywał dość ograniczony, co stanowiło niemały problem dla prawdziwych entuzjastów kina. Dzisiaj sytuacja przedstawia się już o wiele lepiej. Zamiast wychodzić na zewnątrz i wędrować do wypożyczalni musimy tylko zalogować się do jednego z tak zwanych serwisów Video on Demand. Zatem jedyną kwestią, którą trzeba rozstrzygnąć przed seansem jest decyzja, co będziemy oglądać. Poniżej znajduje się parę wskazówek, co warto obejrzeć w wolnej chwili.
Dla sympatyków seriali - Pamiętniki Wampirów


pamiętniki wampirów sezon 1
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
Ten popularny na całym świecie amerykański serial


powstał w oparciu o powieść autorstwa L. J. Smith pod tym samym tytułem. Opowiada on dzieje ukrywającego swoją prawdziwą tożsamość wampira. Ten skrót fabuły może się wydawać niezbyt ciekawy, ale dla każdego, kto choć na moment włączy Pamiętniki Wampirów sezon 1 na pewno nie będzie ostatnim - kto oglądał facet pełen uroku.
Dla miłośników filmów pełnometrażowych
Wszystkim miłośniczkom komedii romantycznych bez wątpienia do gustu przypadnie amerykańsko-kanadyjska produkcja pod tytułem Facet pełen uroku. Chociaż film wszedł na polskie ekrany niemal dekadę temu, nie stracił nic ze swojego ówczesnego czaru. Oryginalny scenariusz i gwiazdorska obsada dają gwarancję, że dwie godziny spędzone przed ekranem telewizora na pewno nie będą czasem straconym. Jest to naprawdę świetna propozycja na przyjemny sobotni wieczór. Sympatyków mniej romantycznych komedii zachwycą dwa filmy należące do klasyki tego gatunku: Kac Vegas w Bangkoku oraz trochę zapomniany, ale nadal tak samo śmieszny polski film pod tytułem Kilerów Dwóch. Oba tytuły stanowią naprawdę udane sequele filmów, które osiągnęły wielki kasowy sukces i zdobyły serca tysięcy fanów. Jeśli mamy ochotę serdecznie pośmiać się przez dwie godziny przygody czterech kumpli w Tajlandii albo Jurka Kilera są tym najlepszym wyborem.