Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju prezenty na święta powinniśmy wybrać? Czy planszówki to dobry wybór?

  • Posted on: 25 September 2019
  • By: addmean
Zbliżają się święta, a wraz z nimi trzeba pomyśleć o nabyciu prezentów. Wybór jest znaczący, ale zawsze jest z tym problem, bo przecież nie myślimy na co dzień, co by było najlepsze.
Możemy powiedzieć, iż co roku jest to kłopotliwe, no chyba, iż obdarowywany ma jakieś znane hobby, tak więc łatwo coś mu nabyć w jego stylu. W innych sytuacjach nie jest tak łatwo, ale na szczęście jest sposób, aby kupić coś intrygującego oraz ciekawego.


Tego typu są planszówki, jakie na nowo stały się popularne oraz ochoczo nabywane. Tego rodzaju grą są z pewnością Osadnicy z Catanu, czyli bardzo znana na całym świecie gra, w jaką ochoczo grają całe rodziny. Każdy gracz wciela się w osadników na wyspie Catan, każdy zaś posiada swoją kolonię, której przewodzi. Rozbudowuje ją, tworzy nowe miasta oraz drogi.


zajęcia szkolne
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com


Każdy z kolonii ponadto zbiera dostępne naturalne dobra, dzięki którym jesteśmy w stanie rozbudować osiedla. Inna ciekawa gra to Wsiąść do pociągu. Gracze powinni zbierać karty, jakie przedstawiają wagony. Wykorzystują je, by stawiać dworce, pokonywać tunele jak i wsiadać na promy. To prosta, interesująca gra, bardzo szybko można się nauczyć w nią grać. Jest to doskonała rozrywka dla każdego członka rodziny.
Inna interesująca gra to Cywilizacja poprzez wieki, która odwołuje się do legendarnej gry komputerowej Sid Meier's Civilization.
Z pewnością polubią ją wielbiciele dobrych, strategicznych rozgrywek, bo właściwie to gra jedna z lepszych w tym obszarze. Jak widać takie gry to najlepszy pomysł, kiedy poszukujemy idealnego, interesującego oraz niebanalnego świątecznego prezentu.