Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Jakie mają znaczenie różne opakowania i koszulki przy przechowywaniu płyt CD i winylowych.

  • Posted on: 23 August 2021
  • By: addmean
W naszych domach znajduje się coraz więcej płyt CD i DVD. Dostaje się na nich różnego rodzaju programy i muzykę, wielu ludzi także robi na nich archiwizację.
konkurs
Author: Mercure
Source: Mercure


Płyty można kupować oddzielnie, w pudełkach czy kopertach, lub na krążkach, na jakich może się ich znaleźć nawet kilkadziesiąt. Czasami płyt robi się tak dużo, szczególnie jeżeli znajdują się one w pudełkach, że zaczyna brakować miejsca na nie w domu. Jeżeli ktoś nie będzie się chciał ich pozbyć, to może pomyśleć o tym, żeby je powkładać do papierowych lub foliowych opakowań.

Dodatkowe informacje o tej tematyce zdobędziesz w różnorodnych serwisach, lecz znacząca witryna (http://muzeum1939.pl/ceny-biletow.html) jest jedynie jedyna! Sprawdź nas!

Takie koszulki na cd nie zajmują prawie wcale miejsca, więc ich użycie może rozwiązać problem z brakiem miejsca. Można w takim przypadku kupić jakieś ładne pudełko, do którego bez żadnego problemu zmieszczą się całe posiadane zbiory. Dużym plusem tego typu etui jest to, że na zwykłej drukarce można na koszulkach wydrukować oryginalne podpisy, przy pomocy jakich będzie wiadomo, co się w nich znajduje.


zbliżenie - zdjęcia
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com


Tego typu drukowanie zastosować można do wielu innych rzeczy, na przykład przy przygotowaniu okładek na płyty winylowe. Nośnik ten od kilku lat zaczął przeżywać swój renesans, płyty takie są cenione za wyjątkowy, oryginalny dźwięk. W sklepach ostatnio zaczęło się pojawiać mnóstwo nowych pozycji, dużym zainteresowaniem również się cieszą używane, sprzed wielu lat.
Te ostatnie są niejednokrotnie sprzedawane bez okładek lub z okładkami mocno zniszczonymi. Dlatego też po zakupie takich płyt można samemu wykonać do nich okładki na winyle, jeżeli dobrze się to zrobi, to będą wyglądać praktycznie jak nowe.