Jakie gry na komputer są teraz modne? Sprawdź to teraz!

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
Witamy ponownie w naszym cyklu tekstów na temat sposobów spędzania wolnego czasu przez dzieci. Dzisiaj pod lupę bierzemy gry na komputer. Co aktualnie jest najbardziej modne? Co trzeba mieć w swojej kolekcji, a co lepiej sobie darować? Dzisiaj gry komputerowe wcale nie są tanie, dlatego tym bardziej bez wątpienia przed kupnem warto przeprowadzić rozeznanie.

gracz
Author: dfactory
Source: http://www.flickr.com
Na początek podpowiemy, że na pewno warto inwestować w grę Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie. Gry z serii Władca Pierścieni nie od wczoraj biją prawdziwe rekordy popularności, dlatego bez wątpienia warto mieć chociaż jeden tego rodzaju tytuł w swoich zbiorach. Jeżeli jesteś fanem Władcy Pierścieni - a jeśli jesteś nastolatkiem, to praktycznie nie może być inaczej - musisz zagrać we Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie. Możesz dla przykładu poprosić rodziców, aby kupili Ci tę grę z okazji urodzin. Dla nich oczywiście będzie to wielka radość, że interesujesz się książkami, a Ty będziesz mógł zagrać w jedną z najlepszych gier ostatnich lat. Dodatkowo możemy polecić Ci równie grę Farmarama. Możemy Ci zapewnić, że przy tej grze bawi się znakomicie niemalże każdy, niezależnie od wieku. Farmarama to świetna uniwersalna gra, w którą można grać samemu, ale także z innymi ludźmi - wówczas wprowadza się element rywalizacji, który powoduje, że gra jest jeszcze fajniejsza - zobacz więcej.

Jeżeli lubisz gry przygodowe lub modne strzelanki, wtedy dobrym pomysłem będzie dla Ciebie bez wątpienia Wolfenstein. Chociaż ta gra ma już parę ładnych lat, to jednak nieustająco bije prawdziwe rekordy popularności. W Wolfenstein gra lub grał właściwie każdy, dlatego Ty także nie możesz być gorszy. Ta gra zachwyci Cię niezależnie od tego, którą jej część kupisz. Grą w podobnym klimacie jest również Sacred 3, która niedawno weszła na rynek. Już praktycznie od pierwszych chwil debiutu stała się bardzo popularna właściwie na całym świecie. Dlatego jeżeli lubisz klimaty grozy lub przygodowe, Sacred 3 jest niemal obowiązkową pozycją na Twojej półce przy komputerze.Gra komputerowa
Author: Ahmed Amanatullah
Source: http://www.flickr.com
Lista polecanych przez nas gier w zasadzie mogłaby się nie kończyć. Jeśli jesteś fanem gier komputerowych, na pewno powinieneś wypróbować przynajmniej te tytuły wyżej przez nas wskazane. W dodatku możesz pogadać ze znajomymi - oni także na pewno grają w jakieś gry i coś Ci polecą. Możecie także wymieniać się między sobą poszczególnymi grami, w które chcielibyście pograć .