Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Jak nabyć właściwą kamerę sportową?

  • Posted on: 18 June 2020
  • By: addmean
Zwykła kamera cyfrowa bezsprzecznie nie okaże się za stosowna do uwieczniania sportowych wyczynów. Jeżeli jesteś osoba aktywną oraz uprawiasz jakiś sport - jeździsz na rowerze, nurkujesz bądź też spacerujesz pod górach, to na pewno musisz posiadać stosowną, markową i profesjonalną kamerę sportową.


Kamera sportowa to sprzęt proponowany przez niemało sklepów fotograficznych. Wskazane jest zastanowić się nad tym, jak wybrać stosowną kamerę sportową oraz na co zwrócić uwagę podczas kupienia.

Bardzo znaczącą rzeczą w trakcie nabycia kamery jest jej obudowa. Winna być wytrzymała i nadzwyczaj trwała, w szczególności jeśli uprawiamy sporty wyczynowe. Musi być też odporna na wstrząsy.

Co więcej warto dowiedzieć się czy fascynująca nas kamera sportowa jest wodoodporna, szczególnie jeśli uprawiamy sporty wodne, takie jak kajakarstwo bądź również nurkowanie. Kamera winna być wygodna oraz komfortowa w obsłudze, winna mieć łatwy dostęp do rozmaitych znaczących przycisków. Kupując kamerę sportową, naturalnie powinniśmy zwrócić także uwagę na typ mocowania i montażu. Niezmiernie dużą renomą cieszy się współcześnie gimbal do GoPro, jaki jest nadzwyczaj praktyczny i funkcjonalny.

kolarstwo górskie
Author: Kimon Berlin
Source: http://www.flickr.com
Niemniej jednak typ mocowania będzie przeważnie zależeć od dyscypliny, którą uprawiamy. Poniektóre typy kamer przypina się do kasku (na przykład w trakcie jazdy na rowerze), inne natomiast do gogli (nurkowanie, snowboard i tak dalej.). Kamera sportowa winna mieć niezmiernie dobrą rozdzielczość, jaka zagwarantuje wysoką jakość obrazu. Polecamy kupno kamery Full HD. Mimo tego, iż cena takiej kamery jest niemała, to zdołamy być pewni, że będziemy ogromnie zadowoleni z wyniku. Kupując kamerę sportową, zwróćmy też uwagę na ilość klatek, obiektyw lub [brics cad] możliwość robienia zdjęć.


Wybierzmy kamerę, która ma ekran LCD, dzięki czemu będziemy mieć dostęp do podglądu filmu, ułatwi nam to także konfigurowanie poszczególnych opcji kamery. Na koniec, pamiętajmy o tym, by wybierać kamery sportowe oferowane przez wyróżnianych, polecanych fabrykantów. Kamera należytej marki bezsprzecznie spełni nasze oczekiwania. Więce http://gohero.pl/żetach pisze .