Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Jak kupić najbardziej odpowiednią bieliznę dla mężczyzny? Co jest ważne, na co trzeba szczególnie zwrócić uwagę?

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
Twierdzi się, że wybór męskiej bielizny do kupienia nie jest zbyt bogaty. Z pewnością tak mówią panie, które pozostawiają w tej dziedzinie wolną rękę swoim chłopakom. Rezultat jest taki, iż zakupują oni stale identyczną, nudną bieliznę. Tymczasem rzeczywiście korzystnie się zastanowić nad podjęciem decyzji.
Nie ma co myśleć, że faceci będą zwracali na to uwagę, więc może te kwestie w swoje ręce powinny wziąć panie? Najlepszym momentem, aby kupić odpowiednią bieliznę jest pewne wydarzenie, jak święta, więc najlepiej kupić bieliznę jako prezent świąteczny. No tak, lecz jak wybrać właściwie?

Mężczyzna z wyrzeźbioną klatką piersiową
Author: Hammerin Man
Source: http://www.flickr.com
Bielizna dla niego – to z pewnością temat rzeka, ale jesteśmy w stanie wyszukać pewne prawidła, dzięki jakim kupno bielizny będzie udany - bielizna męska.Kiedy myślimy o takiej części odzieży, to na pewno zaraz przychodzą na myśl bokserki, czyli najbardziej rozpoznawalna część męskiej bielizny. Bokserki są komfortowe, dosyć swobodne, a przy tym nie krepują ruchów. Pamiętaj jednakowoż, że bokserki nie zawsze będą właściwym prezentem. Na przykład te bardziej obszerne mogą niestety zbytnio podchodzić do góry w czasie uprawiania sportu. To z pewnością nie będzie miłe dla twojego partnera.

Tak więc jak twój partner często chodzi na siłownię, to lepiej wybierz inny model bielizny. Bokserki mini, co oznacza bardziej opięte są bielizną uniwersalną. Bardzo dobre pod garnitur, to oznacza, że nie będą się odznaczać czy podwijać, dzięki czemu nie musimy bać się wpadki na służbowym spotkaniu. To także najlepsza opcja na wakacyjną porę, do krótkich spodenek. Dla kobiet są także bardzo seksi. A może lepsze slipy (2015)? Warto przyznać, iż ten rodzaj bielizny nie cieszy się dzisiaj zbyt wielkim uznaniem. A to z tego powodu, że kojarzą nam się czasy, jak nie było wyboru, mogliśmy kupić tylko takie modele męskiej bielizny.na treningu
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Te lata jednakże minęły, a więc jesteśmy w stanie naprawdę zakupić dopasowane slipy. Takie slipy będą niezwykle komfortowe pod eleganckimi spodniami, gdyż świetnie układają się na ciele. Mimo to zwracajmy uwagę na to, że bielizna to element stroju, który mocno przylega do skóry. Korzystnie więc wybierać bieliznę, która jest wykonana z przewiewnej bawełny. To bardzo istotne, wtedy nasz mężczyzna poczuje prawdziwy komfort.