Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Idea na interesujący upominek na walentynki dla swojego chłopaka

  • Posted on: 18 January 2018
  • By: addmean
Każda okazja do obdarowania ukochanej osoby będzie dobra, ale Walentynki z pewnością zasługują na upominek wyjątkowy. Sporo pań uważa, że ten prezent winien być romantyczny i nawiązywać do Święta Zakochanych, niekiedy jednak warto odejść od tej tradycji.
Romantyczny? Niekoniecznie


strona internetowa
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com


Chociaż Walentynki niewątpliwie kojarzą się z serduszkami i pozostałymi dekoracjami nawiązującymi do miłości, wielu panów nie do końca pozostaje zadowolonych z gadżetu ściśle związanego z Dniem Zakochanych. Zdarza się, że mężczyźni woleliby całkiem zbojkotować Walentynki, jednakże ich ukochane mogłyby czuć się zawiedzione. Z pewnością panie przywiązują bardzo większą wagę do świętowania 14 lutego, nie oznacza to jednakże, że ich partnerzy powinni się zupełnie podporządkować. Pamiętajmy, że najistotniejsze we wręczaniu prezentów będzie sprawienie radości drugiej osobie, dlatego też zamiast poduszki w kształcie serca, lub pluszowego misia kategorycznie najlepiej jest szukać czegoś ciekawszego.


wypoczynek
Author: Robert Anders
Source: http://www.flickr.com


Jak znaleźć upominek idealny?


To bezproblemowe – wystarczy pod uwagę brać zainteresowania ukochanego. Jeśli Twój narzeczony uwielbia gadżety, podaruj mu zabawny budzik, nowe słuchawki do telefonu, bądź zestaw obiektywów do smartfona. Miłośnik aktywnego trybu życia będzie zadowolony z rozmaitego typu gadżetów przydatnych podczas treningów. Interesującym pomysłem są również bilety bądź karnety na różnego typu rozrywki dostarczające adrenaliny – atrakcje Gdańsk, Sopot, Gdynia oferują wiele ciekawych propozycji, do których trzeba chociażby paintball Gdańsk stocznia. Zwolennicy mocnych wrażeń ucieszyć się potrafią również z możliwości zrobienia skoku na bungee, wspinania się na ściance, jazdy gokartami, czy lotu paralotnią. Znacznie więcej zakładów zajmujących się organizowaniem rozmaitego typu atrakcji dla panów ma w ofercie faktu gatunku aktywność, toteż każda kobieta znajdzie cokolwiek, co odpowiadać pozostaje zainteresowaniom ukochanego.
Ten niecodzienny podarunek z pewnością przypadnie narzeczonemu, mężowi, czy chłopakowi do gustu znacznie mocniej, aniżeli następny Walentynkowy gadżet, jaki będzie się kurzył na półce. Warto o powyższym wiedzieć podczas szykowania dla ukochanego niespodzianki z okazji Święta Zakochanych.