Gry o tematyce średniowiecza, kontra gra Gladiatus - a więc, w jakiego typu rzeczy najwspanialej grać na laptopie

  • Posted on: 30 November 2018
  • By: addmean
Uwielbiasz, gry o tematyce średniowiecza? Nie chcesz jej zakupywać, tylko grywać na przeglądarce? A być może nawet przeciwnie - lubisz posiadać gierki na własność? Przeczytaj nasz felieton, a pomożemy Ci dobrać najbardziej fajną gierkę, pod Twoje osobiste wymagania!


Tematyka średniowiecza od latek w świecie gier utrzymuje się na wysokiej pozycji.


kawa
Author: Greenland Travel
Source: http://www.flickr.com
Gry średniowiecze, to przed wszystkim takie tytuły jak na przykład: The Sims Średniowiecze (oraz na dodatek części dodatkowe), Twierdza (wszystkie części), albo Medieval (również z resztą kawałki). Powstało bardzo wiele gier zwykle bywa bitwa, albo jak jest wewnątrz gry The Sims - rozwiązywanie różnych zadań oraz rozbudowywanie własnego królestwa.

Spodobał Ci się zaprezentowany tekst? Jeśli tak, poznaj dodatkowe zagadnienia, jakie z inspiracją zaprezentowaliśmy w najnowszym artykule.

zazwyczaj tego typu gry bywają na nośnikach, typu płyty CD, albo do ściągnięcia przez sklepy internetowe. Są jednak gry takiego rodzaju, iż otwieramy je jedynie oraz wyłącznie w przeglądarce. W naszym artykule przybliżymy jedną z takich gier...


Gierka Gladiatus, to na daną chwilę jedna z najbardziej popularnych gierek komputerowych o tego typu temaciku. W grze stajemy się własnie tytułowymi Gladiatorami, w której bijemy się z różnego rodzaju przeciwnikami. Gra jest typu MMO z kawałkami przygodowymi, charakterystycznymi dla gierek RPG. W trakcie "podróży" po świecie gierki Gladiatus, spotkamy różnego rodzaju stworzonka typu: harpie, smoki, mumie i tak dalej.


Gra bywa niewiarygodnie uzależniająca - daj się ponieść jej magii oraz fantastycznemu atmosferze, jak i innych gierek rodzaju Średniowiecze! Zakup je już w tej chwili, albo po prostu załącz przeglądarkę!