Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Gry o tematyce średniowiecza, kontra gra Gladiatus - a więc, w jakiego typu rzeczy najwspanialej grać na laptopie

  • Posted on: 4 October 2020
  • By: addmean
Uwielbiasz, gry o tematyce średniowiecza? Nie chcesz jej zakupywać, tylko grywać na przeglądarce? A być może nawet przeciwnie - lubisz posiadać gierki na własność? Przeczytaj nasz felieton, a pomożemy Ci dobrać najbardziej fajną gierkę, pod Twoje osobiste wymagania!


Tematyka średniowiecza od latek w świecie gier utrzymuje się na wysokiej pozycji.
kawa
Author: Greenland Travel
Source: http://www.flickr.com


Gry średniowiecze, to przed wszystkim takie tytuły jak na przykład: The Sims Średniowiecze (oraz na dodatek części dodatkowe), Twierdza (wszystkie części), albo Medieval (również z resztą kawałki). Powstało bardzo wiele gier zwykle bywa bitwa, albo jak jest wewnątrz gry The Sims - rozwiązywanie różnych zadań oraz rozbudowywanie własnego królestwa. zazwyczaj tego typu gry bywają na nośnikach, typu płyty CD, albo do ściągnięcia przez sklepy internetowe.

Podobał Ci się nasz wpis? Zatem gorąco zapraszamy do następnych naszych wątków, które będą o zbliżonej tematyce.

Są jednak gry takiego rodzaju, iż otwieramy je jedynie oraz wyłącznie w przeglądarce. W naszym artykule przybliżymy jedną z takich gier...


Gierka Gladiatus, to na daną chwilę jedna z najbardziej popularnych gierek komputerowych o tego typu temaciku. W grze stajemy się własnie tytułowymi Gladiatorami, w której bijemy się z różnego rodzaju przeciwnikami. Gra jest typu MMO z kawałkami przygodowymi, charakterystycznymi dla gierek RPG. W trakcie "podróży" po świecie gierki Gladiatus, spotkamy różnego rodzaju stworzonka typu: harpie, smoki, mumie i tak dalej.
Gra bywa niewiarygodnie uzależniająca - daj się ponieść jej magii oraz fantastycznemu atmosferze, jak i innych gierek rodzaju Średniowiecze! Zakup je już w tej chwili, albo po prostu załącz przeglądarkę!