Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/siecmilosci.pl/includes/menu.inc).

Czy warto wysłać nasze dzieci na obóz do Pobierowa?

  • Posted on: 25 October 2018
  • By: addmean
Mniej więcej dwadzieścia lat temu Pobierowo było jak jedna spośród wielu położonych nad morzem wsi w Polsce – mała ilość atrakcji, zła komunikacja, niewielka ilość obiektów hotelowych i praktycznie nie pilnowane plaże. Od tamtych czasów aż do dziś ta niewielka wieś przeszła prawdziwą przemianę. Pobierowo to jedna z pierwszych proponowanych miejscowości nad polskim Bałtykiem podczas planowania urlopu w obrębie naszego kraju.

Pobierowo - plaża
Author: Piotr
Source: http://www.flickr.com
W ciągu dwudziestu lat przemieniło się tu niemalżewszystko.

Opublikowany artykuł Ci się spodobał? To odwiedź ten link, a odnajdziesz więcej podobnych danych, które także będą interesujące.

Spora ilość różnych obiektów gastronomicznych, mnóstwo miejsc noclegowych o standardzie na różnych poziomach, bardzo dobra dostępność komunikacyjna, częste sklepiki i stragany zpamiątkami z wakacji czy wreszcie całą masa atrakcji dla małych i dużych, takich jak cymbergaj (odnośnik do strony), stoły do gry w bilarda, darts, niezliczona liczba automatów i symulatorów oraz całą masa innych. A nocą Pobierowo nie nie śpi. Za sprawą paru klubów muzycznych, w których można potańczyć i posłuchać mocnej muzyki zarówno współczesnej, jak i tej, przy której tańczyli nasi rodzice i dziadkowie, zabawa trwa tu do białego rana.

Nasuwa się pewne pytanie: czy dzieci mają możliwość spędzić udane i szczęśliwe wakacje w Pobierowie (propozycja została opisana szczegółowo tu)? Moim zdaniem, oczywiście. Co roku przygotowywane są specjalistyczne obozy dla starszych i młodszych dzieci przygotowywane w paru różnych wariantach.

Jeden z nich to tak zwany obóz survivalowy, na którym dzieci i młodzież każdego dnia otrzymywać będą mnogie skomplikowane zadania do wykonania. Kolejnym wariantem będzie obóz muzyczny, podczas którego podopieczni będą próbować opanować grę na różnorodnych instrumentach muzycznych, śpiewać wiele piosenek oraz tworzyć własne teksty. Jeszcze jednym wariantem jest obóz sportowy, który rozbity jest na działy zależne od liczby chętnych preferujących daną dyscyplinę. Sekcja badmintona, sekcja siatkówki czy sekcja judo to tylko trzy propozycje z wielu. Każdy rodzic może spokojnie wysłać swoje dziecko w wieku od sześciu do osiemnastu lat.

Wykwalifikowana kadra zbudowana z nauczycieli i opiekunów kolonijnych zadba nie tylko o dobrą zabawę podopiecznych, ale przede wszystkim o ich bezpieczeństwo.

Jeżeli w dalszym ciągu nie masz pomysłu na to dokąd wysłać swoje dziecko na wakacje, wybierz wakacje w Pobierowie! Dobre wspomnienia gwarantowane!